1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

bı kac resmım

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve snopbody tarafından 12 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. snopbody

snopbody Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    mugla
    bı kac resmım

Ekli Dosyalar:

2. snopbody

snopbody Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    mugla
    kol sıcak 48 cm
    kılo : 83
    yas :23
    vucut gelıstırmede 9.yılım bu sporda ıddıalı degılım zaten tam profesyonel bı bodycı gıbı calısamıyorumda,beslenme ve anternmanlar konusunda, sımdı dıetteyım bı kac hafta sonra onları da koyma fırsatım olacak.

3. kurenator

kurenator Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ist
    diyette olman yerinde olmuş define olman hacimini azaltacak olasada daha sert ve sıkı bir vücut olur.ama fotolar kol agırlıklı olmus.kolların gelimi güzel

4. luciano

luciano Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Güzel gelişim sağlamışsın tebrikler. Ancak diyet ve yağ yakımına yönelik çalışırsan daha iyi görüntü kazanırsın. Epeyce bir yağlı duruyor vücudun. Tebrikler.

snopbody bunu beğendi.
  5. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    48 kol çok iyi maşallah boy kaç allah daha çok versin başarılar :)

6. snopbody

snopbody Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    mugla
    saolasın babayıgıt boy 1,70

7. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    snopbody yorumumu yapmadan önce sunu söyleyim.sitede herkese nick ismiyle hitap ediyoruz,yönetimden uyari gelebilir.her ne kadar ictenlikle kardesim falan desende kural geregi diyemiyoruz..
    diger meseleye gelince guzel gelisim saglamissin.ama kollarin cok ön planda..diger taraflar 9 yila göre bence geride kalmis.ama kollarin hakkini vermissin.peki kür varmi veya kac sefer yaptin..saygilar

snopbody bunu beğendi.
  8. snopbody

snopbody Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    mugla
    s.a bende sıvaslıyım zaradan hemserı sayılırz :) kamuran polatı tanıyorsan eger onun ogrencısıydım eskıden, sıvasta tektır kendısı. 9 yıllık spor hayatımda suplementler harıcnde kur yapmadım sentetık ısıne hıc bulasmadım,ılk kez bu yıl gırdım bu ıse haklısın gercı kollar on planda gıbı ama dedıgım gıbı bu ısı tam olarak yaptıgımı soylemıyorum zaten ıddıalıda degıl okadar eksık yonlerım cok,belkı bu yarısmadan sonra tam olarak profosyonel yonde adımlar atarım ozmankı dusunceme baglı...

9. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    ben sivasta 21 yasima kadar yasadim.simdi 7 yildir almanyadayim.kamuran polati tabiki tanirim.uzun boyuna o vücut cok yakisir kamuran hocanin.yanliz sivasta tektir derken kamuran polatin hic yarismasi yoktur..yani zevkine yapti o vucudu.birbirlerini hic sevmeslerde sivsata hakan inan vardir.su an hakan milli hakem.ve bir cok yarismada birinciligi vardir..

10. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Sırt pozlarınızı da en kısa zamanda eklemenizi rica ederim.

saydam bunu beğendi.
  11. jön türk

jön türk Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    gayet iri duruyor fakat biceps te peak yok ve göğüsler yağlı

12. donteatme41

donteatme41 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    İyi Bir Vücut Yağ Yakımı İçin Uzun Süreli alışmalısın ve Molaları 1 dk ise 20 sn fln İndirmelisin ve en az bi set 10 dakika çalışmalısın
    ama yinede iyi bir vücut TebrikLeR

13. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    yaw niye yağ yaksın adam durup dururken öle durup dururken yağ mı yakılır definasyon definasyon ... definasyon denilen şeyin sonunda elde edilen vücut max 2 hafta gider böyle devam et bence fena deyil vücudun öle herzaman yağ yakılmaz

14. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    shownodose bu sporu yapan her vücut yilda en az bir sefer definasyonu görmelidir bence.vücut doldur bosalt yaptikca daha iyi calisir.yani definasyon yapmak sadece yarismaya girmek icin olamz.definasyona girip diet yaptikca yaglari yakip tekrar hacim yaptikca kaslar daha dolgun görünür kalitesi artar

15. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    güzel diyosunda bi iddia yoksa zayıflamanın manası ne ( iyi görünmek ten bahsetmiyorum) bence yapılabildiği kadar et yapılmalı sonra hee tamam artık bakalım yağların altında ne var dedikten sora definasyon yapılmalı definasyon öle '' azcık definasyon yap define olsan daha iyi '' dencek kadar basit bişey deyil ki ben yaptım ordan biliyorum 16.gün bayıldım diyorum sana ama inat ettim devam ettim

16. snopbody

snopbody Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    mugla
    YAS : 13 SPORA ILK BASLADIGIM GUN[​IMG]

17. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    snopbody; Vücut geliştirmeye çok erken yaşta başlamışsınız, başarılı bir kütle,fakat orantıyı kuramamışsınız biceps geride kalmış,triceps gelişimi çok iyi, şunuda belirteyim; Bir adeleniz, vücuda göre fazla gelişti diye o bölgedeki çalışmalarınızı azaltmayınız bu sizin genetik yapınızada bağlı olabilir, zamanla diğer bölgelerde orantıyı yakalarsınız..

boy orantınızıda göz önüne aldığımızda, doğal yollarla ancak bu kadar ölçü alınır denilebilir tabi senelerin birikimide var, fakat bulk olduğunuz için bu kararım kesinlik kazanmıyor
    daha öncelerde definasyon programı uyguladınızmı?
    Definasyon+diyet programı uygulamalısınız,definasyon sonrasında ise diyete devam etmelisiniz bu şekildede bir süre devam ettikten sonra ikinci bir definasyon programı ve sağlam bir diyetle vücudunuz daha şekilli ve estetik bir hale gelecektir..

Bacak ve karın bölgesini çalıştırıyormusun?
    bu bölgeleride aksatmamalısınız, Tebrikler...

18. snopbody

snopbody Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    mugla
    kucukken akrabalardan cevrenden ozenerek erken yasta basladım hatta ozman 13 yasımda ılk dogum gunu hedıyesı olarak 3 er kıloluk dumbell gelmıstı ve buyuk bır hevesle basladım o gun bugundur devam. ancak yasımın kucuk olması ve boyumun uzmasını etkılememesı ıcın hocam bacak antrenmanlarından uzak tuttu benı 1 kac yıl daha sonra alısık olmadıgım ıcın bılırsın sevılmeyen hareketler vardır bende bacak antrenmanından sogudum sonraları basladım calısmaya,bıceps e gelınce haklısın trıcepsler bıcepsten daha ıy ıdurumda ama calsıtıgım halde bukadar oldu bıceps genetıkte var heralde trıceps e bıceps kaddar yuklenmedıgım halde boyle,sımdı dıetteyım yaklasık 6 kg verdım onumuzdekı ay defınasyon fotoları da koyarım ozman degıısm bellı olur,

Sayfayı Paylaş