1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Büyümek istemiyorum ,sert ve sıkı bir hale dönüşmek istiyorum

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve ugin tarafından 7 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ugin

ugin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    antalya
    28 yasındayım ,85 kilo ve 1.81 boyundayım.Yaklasık 6-7 senedir yılın 3-5 ayı fitness yapıyordum,fakat 2 seneyi gecti elime dambıl almadım.Suan bir salona yıllık kaydımı yaptırdım.
    Fitness a ilk basladıgımda tecrubesizligimden goguse yuklenebildigim kadar yuklenmistim ve bırakınca; ondan mıdır bilmem gögüsde yaglanma var ve atamıyorum.(bkz.resim)
    Gögüs bölümünü nasıl sekle sokarım?
    Buna keza kollarıma o kadar yuklenmedigim halde kollarım hemen toparlıyor biceps ve triceps den memnunum sadece sıkılasması icin cabalıyorum.
    Mide icin de bilgilerinizden faydalanmak isterim kısacası bu vücut icin prg ve beslenme önerilerinizi bekliyorum.
    Fakat ben hacim kazanıp buyuyup irilesmek ve kollarımı kapatamadan yürümek istemiyorum.İri ağabeylerime saygılarım sonsuz bu onların tercihi hatta meslegidir fakat ben sadece biraz fit olabilmek istiyorum.
    Şu ara ek besinlere ayıracak maddi imkanım pek yok ama siz yinede ufaktan beni yönlendirebilirseniz sevinirim.

Bulundugum salonda; buhar odası , sauna,havuz gibi imkanlarım da var ama sırasını ve süresini sizlerden ögrenmek isterim.
    Teşekkürler.

Ekli Dosyalar:

2. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Kilon boyuna gore fazla, haliyle de goguste yaglanma var.

Forumda konu ile alakalı cok sabit baslık var. Bir arama ile hepsine ulasabilirsin.

Tabiki bu bir tercih meselesi. Ancak kas yaparak hacim kazanmak icin cok emek sarfetmek gerekiyor. Oyle bir kac ayda olan sey degil bunlar. Ben 10 aydır disiplinli calısma ve cok iyi beslenme ile bu dedigin "iri" adamlardan olamadım, sen de oyle kolay olamazsın dert etme. Bu is icin yıllar lazım...

Bozo-Baku bunu beğendi.
  3. netugur

netugur Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    gsm - bilişim
    Yer:
    istanbul
    üzülme istesende büyümek o kadar zor ki...

4. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    Fakat ben hacim kazanıp buyuyup irilesmek ve kollarımı kapatamadan yürümek istemiyorum.

böyle yazmıssın her büyük iri adaleli kolu adam olan kolları acık mı sokakta yada herkese bak benm kollarım büyük iriyim bodyciyim dediğinimi sanıyosun :)

Bozo-Baku ve xscorpionx bunu beğendi.
  5. CEMS22

CEMS22 Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İZMİR
    ek besine maddi imkanı olmayıpta sauna havus vs. gibi imkanları olan bir salonda antreman yapıyorsunuz :) valla antalyada olsam direkt adres isteyecektim bende oraya gelmek istyorum die, olabilir tabiki ama buralarda bahsettiğiniz hizmetleri sunan salonlara gidenlerin genelde ek besine maddi güçleri olması olasıdır velasın bu işi çok deşmeden bende fikrimi söyleyeyim, sert ve sıkı bir vücut bence sert ve sıkı bir antreman programı ister hatta bu tarz proglamlar uygularken büyümek isteyebilirsin yada çok çok isteyebilirsin hiç mahsuru yok zaten büyüyemiyecek kadar sıkı çalışıyorum hiç büyüyemiyorum senin için bir sorun olabilirdi şayet büyümek istiyor olsaydın yani korkma, şiddetli tekrarlı set arası kısa olan antreman programları öneririm az şeker çok önemli sıukı görünmekte özellikle glikoz.. yani bildiğin diet ve definasyonla işe başlayacaksın, büyük bir problem yok ortada..

6. ugin

ugin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    antalya

Sen bu konuya neden birseyler yazma geregi duydun inan anlamadım;sokakta gezen bodyciyim diyen mi yoksa demeyen mi adamlardan bahsetmissin Ne alaka?Benim profesyonel olanlarla yada hakikaten genis yapılı kaslı insanlarla derdim yok ki?Ben kendi amacımı belirtmek icin orada örnek göstermisim ,ki benim sorum o degil sorularım gayet net ve acık !sorularıma cevap verebilecek "yapıcı" "bilgili" insanlar yazarlarsa ok. ama senin gibi anlamak istedigi yeri görüp yorum yapmaksa derdi iyi niyetinden süphe ederim..!
    Nedense actıgım konuda soruma cevap alamıyorum ,odaklandıgın yere bak bide yazdıklarına bak ,komik:)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:29 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:23 ----------

İstersen adres vereyim:)Ben buraya bir yıllık üye oldugumda kampanya vardı ondan yararlandım haliyle taksitle,e haliyle bütcemi de ona göre ayarladım birde extra ek besinlere ayıracak imkanım kalmadı.Antremanla ilgili Fikrini söyledigin yerde de inan tam olarak anlayamadım ne demek istedigini.

7. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    neden sadece cardio yapmıyorsun yanınada iyi bir diyet ekledin mi istediğin fit vücuda ulaşabilirsin

8. ugin

ugin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    antalya
    Asıl yapmak istedigim o ama nefesle ilgili problemim var sigara icmedigim halde tıkanıyorum ama yinede zorluyorum.tavsiyen icin tesekkür ederim antreman hakkında takviye ne yapabilirim?

9. kemocan

kemocan Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    diyet ve kardiyo

Sayfayı Paylaş