büyüme hormonu,glikoz,arı poleni?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve devolam tarafından 8 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. devolam

devolam Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar forumda bu konuyu aradım ve bilgi bulamadım.sormak istediğim soru arı poleni büyüme hormonunu arttırıyormuş.peki ya arı poleni şekerli değilmi?şekerde büyüme hormonunu azaltmıyormu?tıkanıp kaldım.yardım edebilirmisiniz?

2. angel_f!re

angel_f!re Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    arı poleni daha çok bi staktır.Herşeyden biraz bulunur ve faydalıdır.Ama kullanımı bıraktıktan sonra performans düşüşü yaşanabilr

3. devolam

devolam Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ben boy uzaması için büyüme hormununa etkisini araştıryorum angel fre.her yerde büyüme hormonu miktarını salgılanımını arttırıyor deniyor.ama içinde şeker var ve şeker büyüme hormonunun en büyük düşmanı.bu nasıl bir çelişki bunu anlamaya çalışıyorum?

4. devolam

devolam Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    yokmu fikri olan?

5. doqukaaN

doqukaaN Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    30 gr'dan sonra anabolic etkilerinden söz ediliyor.

Ama şeker olayını bilemem.

6. devolam

devolam Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    offf araştırıyorum ama sorumun cevabını bulamıyorum.inş badyforumtr ailesinden biri bu konuyu aydınlatır.

7. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    arı polenini idmandan hemen sonra alabilirsen iki tatlı kasıgı oloacak sekilde gercektende işe yarayabiliyor. kullanan ark.larım bunu idmandan sonra hemen eve giderek suyla alıyorlar. hemen ardından yemek felan.. dogal bir amino asit kaynagı. ben bunu ozellikle uyku sorunu cekenlere tavsiye ederim yatmadan once bir kasık alıyordu bir ara anında uyku bastırıyor.

8. devolam

devolam Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    oklohoma teşekkür ederim yorumların için.ben arı polenini boy uzamasına etkisi olsun diye kullanmayı düşünüyorum.büyüme hormunu salgısını arttırıyormuş.bu yüzden gec aç karnına yatmadan önce almayı düşünüyorum önerilen miktarda.

9. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    onerim aynı yatmadan once iki kasık. sabah kalkıncada iki kıasık hemen yarım saat sonrada kahvaltı. bunu dene. yalnız boyunun uzamayacagı varsa uzamaz onuda bilesin . boyu uzatan herhangi bir yiyecek yok ne yazıkki.

Sayfayı Paylaş