büyük ustalarım bakarsanız sevinirim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve sampetrum tarafından 8 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. sampetrum

sampetrum Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    ilk öncelikle merhabalar ben 19 yaşında 1.82 boyunda 49.2 kilo cılız bir gencim :=) aşırı derecede zayıf ve bu durumdan dolayı bulanımdayım her neyse body sporuna başlıyorum çarşamba günü kilo aldırıcı olarak NANOMASS GAİN %82 carbonhidrat %18protein gainer aldım bundan sonra nasıl ilerlemem lazım bir abim ustam bana yol gösterirse çok sevinirim şimdiden çok çok teşekkür ederim !

2. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    idmanlara başla,haftada en az 4 gün idmana git,cardio olmasın programında,çok kilo az tekrar şeklinde çalışmaya özen göster.Kullanacağın suplementler sana kilo almanda yardımcı olurlar ancak sen bunun büyük bölümünü ( beslenmenin) normak yemeklerden karşıla onları ek besin yani takviye olarak gör.

Bu şekilde vücudun şeklle girer ve kilo alırsın.

Tabiki sabır ve azim şart.

sampetrum bunu beğendi.
  3. sampetrum

sampetrum Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    kilo aldırıcı ile düzenli bir şekilde çalışırsam aylık 5 kilo alma imkanım varmı bu arada koskoca vücutta 4 kilo yağ çıktı :D adam bile şasırdı ya :D bide kilo aldırıcıyı süt ile mi içmeliyim =?

4. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    sen kılo basına 6 gram dıolar ama bence 10 gram karbo al 182 49 kg cok az ya hanı yag yok sende ama kasta azdır bence yanı görmedım senı ama cok kaslımısın bılmıyorumda . demircan256 cok yararlı ve guzel anlatmıs hacım alman ıcın gereken metodu yazmıs. sut peynır ne buldun ye bence:D kılo basına 2 proteın 6 karbo dıyorlar hacım almak ıcın ama sen bunu 1.5 katına cıkar bence cunkı senın yagada ıhtıyacın var gıbıme geldı yag oranında gerekenın altında sanırım???
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/beslenmeye-giri-t58540.html?p=586677
    bu lınkı ıncelemenı tavsıye ederım proteın tozu secerken ıcınde karbo olanlardan al bence ama demırcan256 nın dedıgı gıbı ek besınden zıyade dogal besın en ıyısı .. sımdıden kolay gelsın basarılar

sampetrum bunu beğendi.
  5. sampetrum

sampetrum Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    eet koskoca vücutta 4 kilo yağ çıktı aşırı derece zayıfım ve kas yok denecek kadar az :D yemek ye demesi kolay fakat yiyemiyorum :D 2 gıdım yedim mi mide şişiyor :p kilo aldırıcıyı süt ile mi içmeliyim ?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:17 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:15 ----------

aldıgım kilo aldırıcı %82 karbonhidrat %18 protein içeriyor NANOMASS Gain ilk defa kullanıcam inş işe yarar :)

6. nitrococuk

nitrococuk Üye

Beğenileri:
    447
    Ödül Puanları:
    0
    1.82 boy ve 49 kilo... ben hiç şaşırmadım o denli bir yağ yüzdesine.

Şimdi yapman gereken ilk aşama şu olmalı. Yemek yemeyi öğren. Daha çok yemeyi öğren.

Yeni başladığın için aylık 5 kilo alman çok zor bir hedef değil. Yalnız, yeterince yemezsen yerinde saymaya devam edersin, istersen spor salonundan hiç çıkma.

Ağırlık çalışmana başla, bu süre zarfında beslenme ile alakadar ol. Bu forumdaki veya başka kaynaklardaki beslenme ile ilgili temel bilgileri iyice özümse.

sampetrum bunu beğendi.
  7. sampetrum

sampetrum Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    anladım :) birde şu sorunuma açıklık getirirmisiniz süt ile mi içmeliyim birde kilo aldırıcının bir zararı varmıdır hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim :)

8. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    süt ile içmen emilimini uzatacaktır su ıle ıcınce daha cabuk emılır en azından whey ve caseın proteın tozlarında öle sanırım karbonhıdrat tozlarıda aynı mantıktır cunkı emılımı zor bır sıvı ıle karısıyor sonucta :D ama arastır daha forumda bır cok urun var bende bakınayım bısıler buldukca yazarım buradan ama zaman gecsın tecrubelı uyeler okusunlar onlar daha ıyı anlarlar bu ısten

sampetrum bunu beğendi.
  9. sampetrum

sampetrum Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    çok tşkler

10. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş