Büyük beden kıyafet nerelerden buluyorsunuz ya da bulabiliyor musunuz?

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve endomurat tarafından 30 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. endomurat

endomurat Yeni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilişim Uzmanı
    Yer:
    İstanbul
    Sanırım bu ortak bir sorun, en son İstinye Parkda baktım Boyner'in büyük beden bölümünde ama oradakilerde düzgün olmadı.

Benim omuz çevrem 145cm, göğüs 131cm-132cm civarı dolayısı ile üstüme uygun kıyafet bulamıyorum. Özellikle ceket ancak 64 beden oluyor ama o bedende göbek kısmını çok geniş yapıyorlar. Sonunda artık özel diktirmeye başladım, bir nebze rahatladım.

Hele bazı yerlerde 56 bedenden daha büyük üretmiyoruz cevabını almak deli ediyor beni :)

Takım elbise konusunda çok fazla şansımız yok ama günlük kıyafetlerde de 3XL giydiğim için sorun yaşıyorum. Artık bir yerde bakacaksam kıyafet önce bedenleri soruyorum ondan sonra içlerinde güzel birşeyler varmı diye bakıyorum.

Hele Nike, Adidas vs gibi ürünlerin hiçbirini kullanma şansım olmuyor. Günlük kıyafet için anca LcWaikiki, SouthBlue (gömlek) gibi yerlerde buluyorum.

Bir de arada tahmin etmediğiniz dükkanlarda olabiliyor.

Bu şekilde sizin de bu bedenleri bulduğunuz, tarzını beğendiğiniz yerler var mı? En azından elimizde daha fazla alternatif olsun.

2. Klitschko

Klitschko Yeni Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boksör Ve Öğrenci :)
    Yer:
    Kadiköyyy..
    Çoğu body yapan kişilerin derdi.Benimde derdim boyum uzun omuzlar geniş bel ince böle oluncada emanet gibi duruyor.Kıyafet sektörü gelişmiş belirli yerler var oralara bakabilirsiniz.Örneğin Kadiköy vb.

Sayfayı Paylaş