Bütün Sorularımı Tek Bir Konu Altında Topladım Yardımcı Olurmusunuz ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve hepar34 tarafından 3 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. hepar34

hepar34 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar ben 4 aylık salon sporcusuyum.
    öncelikle bağzı sorularım olucak.
    Ben suan 1.69 boy 54 kilioyum.

1. Evimde BSN True - Mass Var , Bunu Nasıl Kullanabilirim ? Tadı Bana Çok Kötü Geldi Vanilyalı Neyle İçebilirim ?
    2. Sabahları 8 de okulum var , Nasıl bir beslenme izlemeliyim hızlı kilo için , ne yemeliyim ?
    3. MP Assault kullanıyorum eski sürümünü Hergünmü kullanayım 1 gün ara ilemi ?
    4. Enseye ve Öne indiriş Makina Barlı olanda Öne indirişte Hafif Destekli 10 kg bar , ense ise 5 kg desteksiz yapabiliyorum iyimi ?
    5. Ayakta önkol Barbell 'de 5kg lik barla çalışıyorum. İyimi ? 7.5 Son setlerde yapıyorum çok zorlanıom ( aşırı deil ama ) sizce nasıl ?
    6. Yarım mekik sorunum var 20 yi zor tamamlıyoum set halinde sizce bi sorunmu var ? ( ama eğimli sehpada 100 e çıkıyorum )
    7. Pulldown - Göğüs çekişte 32 kg olanı yapıyorum 39 biraz yoruyor ve tam göğse deydiremiorum sizce sorunlumu ? aynı şekilde sırta çekiş
    8. Bench Press de 20 kg lik bar basıyorum toplamda 40 kg yapıyor sizce nasıl ?
    9. Arka kol press de 50 kg basıyorum sizce nasıl ? Arka omuzda ise 80 kg basıyorum sizce nasıl ?
    10. Alına indirişte hafif destekli 7.5 kg bar basıyorum , aynı zamanda dumbelli enseye indiriş de 5 kg basabiliyorum sizce nasıl ?
    11. Baya soru sordum ama sizlere simdiden çok çok çok teşekkürlerimi sunuyorum :) :) :)

bu arada belirttiğim barlar tekdir yani 10kg yazıyorsam ondan 2 tane yakıyorum biri sağa 10kg diğeri sola 10 kg

2. hepar34

hepar34 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    yardım edebilcek yokmu

3. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    1. Sütle tüket antreman sonrasi suyla.
    2. 3 tam yumurta 100 gr light beyaz peynir 100 gr yulafı süte kat tüket sabah.
    3. Antremandan once tüket off gününde tüketme.
    4. Kaç kilo kaldirdığını iyi mi kötü mü diye değerlendirme bize düşmez sen kendine gore değerlendir ama az geldi bana. Kilo almak istiyomuşsun bulk yap kilo arttirirsin.
    5. Şu kilo iyi mi kötümü diye sormayı bırak değişir insandan insana :D ama kasları zorlamalısın.
    6. Yine sormuşsun :) az geldi ama bana. Zorla birazz !!! Ama dikkat et sakatlanma . Karında sakatlanma olmazda diğerleri için dedm.
    7. :(
    .
    .
    .
    .
    Başka soru ? :D

4. Violinfeo

Violinfeo Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    blonde tamamlamış zaten.. ağırlıkları kafana takma ben önceden girebildiğim en ağır ağırlıklarla şuan ısınma hareketlerimi yapıyorum zamanlar herşey gelişir birde salondaki senin yaş grubundan veya vücut tipi sana benzeyen kişilerin kaç kilo kaldırdığına bakma sen önüne bak her zaman.Hedefine ulaş

Blonde bunu beğendi.
  5. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Sporda 2. Ayımda bench presse başladım boş olimpik barla (20 kglik bar) 3x10 zor yapiyordum 2 ay gectikten sonra 40 kg ile ısınmaya başlıyorum. Kafana takma ağırliklari ama zorlaman lazım kendini. Zamanla artar zaten.

Sayfayı Paylaş