Böyle olmaması lazımdı ..

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve emiroğlu84 tarafından 7 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. emiroğlu84

emiroğlu84 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    tam 6 ay oldu sevdalığım .. . sevda diyorum çünki gerçekten sevdalıymışım ben bu spora , geçen hafta sakatlandım omuz çalışırken çok ağır girmeye başlamıştım omuzlarım gelişmiyor diye sanki çok ağır girince daha iyi gelieceğini düşünmüştüm işte en büyük yanlış belkide bu oldu 4 ay kadar spor yapamayacağım ve şu son 1 haftadır hayata küstüm resmen bu kadar etkileyeeğini bu kadar farkedeğini sanmamıştım . moralim bozuk yemeden içmeden kesileceğin neredeyse canım hiç bişi yapmak istemiyor doğru düzgün konuşamıyorum bile kimseyle tamam şu 6 ayda doğru düzgün geliştiğim söylenemez ama yinede iyiydi be aynaya baktığımda görebiliyordum bariz olmasa bile işte budur zamanla sabırla daha iyi olacağım varsın geç olsun yeterki olsun diye düşünüyordum . Benc presi özledim ben ya kol çalışırken çektiğim acıyı özledim insan acıyı özlermi özlüyor arkadaş ya gerçekten özlüyor spordan sonra ertesi gün çektiğim o tatlı sızıyı bile özledim özledim ama nasıl geçecek bu 4 ay nasıl bitecek bitermi askerlikte yaptım şafakta saydım ama bu başka birşey kardeşimde Body building yapıyor şuan onu çok kıskanıoyurum biraz önce salono gitmek için üzerini değiştirdi ben görüpte içlenmim diye gizli gizli sessizce evden çıkıp gittti. .. arkadaşlar ne olur bu sporun değerini bilin antremana gittiğiniz günün hakkını vermeye çalışın şuan aslında bu bana çok büyük bi ders oldu bazen erinir gibi oluyordum ya bugün antremanı erken bitireyim diye içimden geçirdiğim fakat yinede erken bitirmeye kıyamadığım günlerimi özledim :/

mma- ve Zerk bunu beğendi.
  2. Zerk

Zerk Üye

Beğenileri:
    461
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebeciyim
    En azından bacak çalışmaya, karın çalışmaya gidebilirsin diye düşünüyorum. Spordan uzak durma bu zamanı değerlendir. Biliyorum biraz asimetrik vücudun olacak ama özenle yaparsan bu sorunuda aşarsın.

emiroğlu84 bunu beğendi.
  3. StreloK

StreloK Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    ankara
    ben de tam 6. ayımı doldururken sağ kolumu sakatladım, yaklaşık 3 haftadır yapamıyordum. ama bu arada bacak ve karına yüklendim ayberkin dediği gibi. durumdan memnunum. denemelisin.

emiroğlu84 ve Zerk bunu beğendi.
  4. emiroğlu84

emiroğlu84 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    evet bende üst tarafa yüklenmeden karın çalışmak istedim ama mağlesef olmadı şuan sanırım ne bacak nede karın çalışabiilirim ama 10-15 gün kadar sonra en azından haftada 2 gün cardio yapıp elimden geldiği kadar formda kalmaya çalışacağım

5. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Madem bacak ve karin calisamiyorsunuz o zaman beslenme duzeninizi bozmayin. Bir de bundan sonra eklem destek urunleri kullanmanizi tavsiye ederim. Cogu kisi arka plana atar ama sakatlanmalarinizi bir nebze azaltir. Sakatlanmaniz acaba nasil oldu nizami mi yapamadiniz ? Agirlik yuzune.

emiroğlu84 bunu beğendi.
  6. Deliammo

Deliammo Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Bu daa gelir bu daa geçer ağğğğlamaa :))) Bacak mide çalış dostum :)

emiroğlu84 bunu beğendi.
  7. emiroğlu84

emiroğlu84 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    evet beslenme düzenimi bozmamaya çalışıyorum . nasıl olduğunu anlayamadım bile sadece çıt diye bi ses duydum zaten çok ağır giriyordum kardeşimle aynı salona gittiğimiz için o yardım ediyordu birden boşa düştüm kenara attım kendimi biraz dinlendikten sonra geçer heralde dedim hatta devam etmek bile istedim ama ağrıdan öte sanki bıçak kesiği gibi birşey hissettim omur ilikten sırta doğru olan bölgeye birşey sağlantı gibi oldu :/

Sayfayı Paylaş