Böyle bir vücutla böyle bir kız kaç ayda yapılır

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve orkunberk tarafından 26 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. orkunberk

orkunberk Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul

Evet sorum açık, böyle bir vücutla böyle bir kız arkadaş kaç ayda bulabilirim?

Fight Club vücuduyla peki kaç ayda bulunur?

Ciddi cevaplar bekliyorum, lütfen.

edit:admin bey kusura bakmayın, bir an geyik yapasım geldi benzer başlıklara bakınca.

Ge-Force bunu beğendi.
  2. sercyyy

sercyyy Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    öyle bi vüctla 4 ay fightclub la 2 -2.5 ay falan :(

3. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Sadece vücut yetmiyor günümüzde yakışıklılık bile yetmiyor.Kısaca paran var mı? Araban var mı? eğer varsa genel olarak kızlar bakmıyor fit mi yakışıklımı direk atlıyor.

4. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    bu konuya verilecek en doğru cevap günümüzde gücün sembolü paradır kasla,tiple,uzun boyla bir yere kadar oda lise ve üniversite çağlarında işe yarar sonrası tamamıyla sizin yaşam standartınıza bakar

Suçicek bunu beğendi.
  5. Mehmet7

Mehmet7 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Hatay
    ama bu iş bayan arkadaşların dikkatini çekmek için yapılmaaaz :) sen bir arkadaşlık sitesine üye ol en iyisi ordan kendine bayan arkadaşlar edinebilirsin

6. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Bu kadın sosyetik bir kadın. Bu kadınla birlite olman için onunla aynı sosyal sınıfta olman lazım. Onunla aynı sosyal sınıfın içinde olman için ailenin de o sınıfın üyesi olması lazım.

Eğer o sınıfa ait değilsen kendine denk gene benzer fizikte kadınlarla birlikte olabilirsin sorduğun buysa. Bunun için gereken özelliklerin içinde fiziğin önemi olsa da ondan önce gelen şeyler mesleğin, toplumsal hiyerarşideki yerin, oturup kalkman, tanıdığın insanlar, sohbetin vs vs, birçok faktör var. Fizik bunların içinde en kolayı diyebilirim.

Diğer faktörleri mevzu dışında bırakan ve sadece fiziğinle öne çıkacağın durum (ki bunda da gene oturup kalkman, sohbetin hala önemli olur) tek gecelik ilişkilerdir. Hangi noktadan başladığınıa göre 1-2 yıl içinde düzgün bir fiziğe sahip olursun ve bir barda kendini yalnız hisseden güzel sarhoş kadınlarla bir şeyler yaşama ihtimalin yükselir. Eğer karizmatik ve genel olarak kadınlarla başarılı bir erkek değilsen -ki bu soruyu sorduğun için olmadığını varsayıyorum- kadın sabah kalkıp da ayılınca pişman olur ve seni bir daha görmek istemez. Ama sen bir sonraki macerana daha deneyimli , daha özgüvenli çıkarsın ve şansın daha da artmış olur.

7. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Böyle bir kadına vücutla tiple değil,parayla sahip olursun.

8. ozzyjen

ozzyjen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    hepimiz magazin programlarinda,tv kanallarinda denk gelmisizdir.Populer kadinlarin beraber olduklari erkeklere bir bakin.Hangisinde tip var?hangisinde dogru duzgun fizik var?yaslari da kendilerinden buyuk vs vs vs...ama ne var?para,mal,mulk,yasam tarzi vs...Bu kiz nasil olursa boyle bi adamla birlikte olur diye cok soylenmisizdir.ama oluyor iste.Iclerinde mutlaka vardir sosyal statuye onem vermeyen.ama cogu dedigim gibi geliyor bana.ama iliskilerde ciddi isen,onemli olan fizik degil.Daha baska seyler.Fizik insanin kendine olan guvenini arttirir tabiki.Oda ayri bi konu :)

9. bugatti

bugatti Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    bu nasıl bi başlık :lol: koyduğun resimdeki hürrem bence güzel değil. benim çevremde çok daha güzel kızlar var. önemli olan onlarla aynı ortama girebilmek. geri kalan ne tip ne kastır. kız tavlama sanatına girer:D

10. cikcik

cikcik Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    herkez para demiş bana kalırsa paradan önce Ağzın laf yapıcak konuşmasını biliceksin sonra para gelir sonra vücut vs vs

11. bycaner

bycaner Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53

12. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    o dediğiniz parası az ama güzel bir kadın için belki geçerli olur ama fotoğraftaki hanım efendi gibi diziden bölüm başına 35 bin tl alan bir bayana istediğin kadar etkili konuş işe yaramaz davul bile dengi denginedir birde zengin ve güzel bayanlarla vücut çalışarak değil para kazanarak sevgili olursunuz

Son düzenleme: 29 Ağustos 2013
    Suçicek bunu beğendi.
  13. formel

formel Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul , şişli
    Yaşınız genç herhalde:)) Olay yakışıklılık ,vücut değil arkadaşlar. Para. Maddi gücün yoksa sıfırsın.Hele hele ünlü bir kadınla birlikte olmak istiyorsan paran yoksa şansın sıfır.On numara vücut yapsan nolur. Altında lüks bir araç olsa, kadınların senin için görüşü anında değişir .

rockybalboa7 bunu beğendi.
  14. ThA

ThA Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    13
    Kendinizi kandırmayın dostlar ya para tabiki çok önemli ama en kötü kız bile bi insana bakınca hmm cok tıpsız ama zengın ben bunun parasını yerım evlenıp gözüyle bakmıyolar en azından benim cevremde öyle belirli bir yakısıklılıgı oluyor zaten ınsanın parasıda olunca dıger ınsanlardan cok daha cazıp oluyo ayrıca her guzel kız her guzel erkekle cıkcak dıyede bısey yok benim cok guzel kız arkadaslarım cok tipsiz erkeklerle cıkıyo tabı bu bana göre gayette mutlu ve memnunlar onemli olan kişilik insanın kendını rahat etmesi o yokken onu aramasıdır herif cok yakısıklıdır ama kadını hıc takmıyodur vb mutsuz olur kadında cok yakısıklıya bı daha yonelmez bunun gozu baska yerde vb havalı bu gozle bakar sogur farklı arayıslar ıcıne gırer durum budur bana sorarsanız soruya gelince hic bir zaman dostum cunku böyle bir soruyu soruyosan hıc bır zaman yapamıcaksın sadece dusunceksın demekdır :D

15. clades

clades Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    sadece para.. ;)

16. ThA

ThA Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    13
    suan farkettım sadece para demıssınız ama bu kadın bu adamdan buyuk ıhtımal zengındır :)

17. phonix

phonix Yeni Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    siyaset iş spor klasık hayat aq işte
    Yer:
    istanbul çağlayan çaya beklerim püskevitde var
    Para olsun kız zaten bana gelir.Gerisi faso-fiso cart ve curt.....

18. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    meryem hanımın eski sevgili çok zengin bir adamdır öncelikle ha ondan daha zenginmidir orasını bilmem ama adamın lük evi arabası var yaşam standartı çok yüksek bazı arkadaşlarda kendimizi kandırdığımızı düşünmüş ilginç:) asıl fakirken yada orta direkken çok ünlü zengin kızlarla çıkılabilir diyenler kendini kandırır varsa fakir erkek tanıdığınız çok ünlü zengin bir kızla çıkan koyun foto yada video bizde tebrik edelim mademki vg sitesindeyiz ondan örnek vererek bu durumu açıklayalım şimdi mr olympia olmak için sadece çalışmak,iyi beslenmek,iyi uyumak ve stressiz vede iyi bir genetik yetmez steroid'de lazım aynı ünlü ve zengin bir kızla çıkmak için sadece eğitim düzeyi,tip,boy,kas yetmez parada lazım ha nasılki mr olympia yarışmacıları steroid kullandıklarını pek söylemedikleri gibi kızlarda paralı erkeklerden hoşlandıklarını açıkça söylemezler ama biz bu gerçeği biliriz bir kızı mutlu etmenin üç kuralı paralı olacaksın iyi sevişeceksin vede iyi bir konuşmacı olacaksın tip,kas ve boy olmasada olur yani ha birde ben kızlara hak veriyorum zengin,kültürlü ve ünlü olanlarına tabi yahu fakir yada orta derece geliri olan adamla sevgili olup yada evlenipte ne yapacaklar ömür boyu borç harç düşünüp kocasının tezekli donlarınımı yıkıyacak[​IMG] neyse bu konu uzar gider benden bu kadar

Son düzenleme: 2 Eylül 2013
  19. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    yaş kaç acaba :D eğer ergenlikteyse kas ve tip yeterli olabiliyo kızlar için tabi büyüyünce işler değişir hyper_ :lol:

20. cikcik

cikcik Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    Bende zaten zengin bir kız için söylememiştim zengin bir kız için gerekli olan tek şey paradır

Sayfayı Paylaş