Böyle bir diyet mantıklımı sizce?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve neverbackdown. tarafından 22 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Merhaba ben 86 kiloyum , boyum 181 yasım 16 bu sporu bir süredir yapıyorum 8 ayı geçicek. Men's fitness dergisi aldım geçen içinde bir ek var Karın kası diyeti diye. 3 haftada 5 kg verin , karın kaslarınızı ortaya çıkarın diyor , bir diyetisyen yazmış ama 21 günde 5 kilo vermek ciddi kas kaybına yol açmazmı? Ben öyle aşırıda yağlı değilim foto atarım isterseniz zaten imzamdan bakabilirsiniz.

Sizce böyle bir şey yapmak kas kaybına yol açarmı? Ben normal idmanlarına devam edip beslenmeme dikkat etsem 1-2 gün kardio yapsam daha iyimi olur?

3 haftalık diyet var her hafta değişen.Baktım öyle dandik besinlerde yok yine yüksek protein ve azar azar kaliteli karbonhidratlar var.

Öyle plaj vücudu meraklısı değilim zaten istesem dahada zayıflardımda şu an biraz belimi inceltmek istiyorum sadece.Çok fazlada yağ oranım yok %15 fılandı.

Son düzenleme: 22 Mayıs 2014
  2. Buchdich

Buchdich Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    43
    Kardiyoda nabzini fazla yukarilara cikarma proteinini al sıkıntı olmaz bence

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

3. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    21 günde 5 kg ciddi sekilde kas kaybina yol acar. Bence suanki sistemde kalmalisin. Dergilerde fazla inanma :)

Balboa7 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş