böyle bi vücut yapmak için nekadar zaman gerekir...

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve emreli tarafından 18 Haziran 2006 başlatılmıştır.

1. emreli

emreli Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    böyle bi vücut yapabilmek için nekadar gerekir mesela 3 ay yeterlimi?3 ayda sıkı sarılsam işe yeterli olurmu.yalnızca ben hap ilaç filan kullan mak istemiyorum.doğal yolla olsun istiyorum yasım 17 boy:170cm kilo:58-60arası bikaç kişiye sordum sürekli çelişkili şeyler söylediler dedim en iyisi forumdaki abilere sormak ilgilenirseniz sevinirim...(oturduğum sitede salonda var yani salon problem olmaz hergün çalışa bilirim.zaten profesyonel yuzucuyum haftada 2 gün antreman yapıyorum)[​IMG]

2. StRoNgMaN

StRoNgMaN Yeni Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    bu düsünceyle gidersen böyle bir vücuda sahip olamazsın.ilk önce düşünceni değiştirmelisin.daha sonra salona yazılıp,çalışmalara baslamalısın.
    ama en önemlisi sabretmelisin...sabırlı olman lazım,öyle 3 ayda olurmu 5 ayda olurmu değil..
    o sana bağlı,senin sabrına,azmine,hırsına bagli..
    evet sabredersen,azimli hırslı ve amaclı bir sekilde calisirsan ve saglam beslenip,saglam dinlenirsen istedigin vücuda ulasabilirsin...
    kolay gelsin,basarilar diliyorum...

3. emreli

emreli Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    ben asıl karın kaslarını nasıl çıkara bilirim alt karın kası mesela?ne yapmak gerekir nasıl çalışmak gerekir yada bi yemek programı ve çalışma programı önerecek bi abi varmı şunu şunu yap diyecek.ben şimdi iyice yüklen mek istiyorum ama boyumun kısakalmasından korkuyorum?bisorun olurmu?yorumunu için teşekkürler

4. tiriseps

tiriseps Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence karbonhidrat yağdan fakir protein ağırlıklı beslenmelisin.Ayrıca yazın zayen hacim yapamazsın.NORMAL Bİ PROGRAM TAKİP EDİP DÜZENLİ ÇALİŞMALISIN.Fakat 3 ay çok yetersiz

5. mastertrainer

mastertrainer Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boş gezen
    Yer:
    Ankara
    sen galiba alt mideye kafayı takmışsın...ama kolay.sana kendi mide programımdan bir alıntı vereyim.ama bunu spor salonunda çalışabilrisin..
    1-dips de dizleri karna çekiş:bana kalırsa midenin olmazsa olmaz egzersizi...yani temel 4*20 tek
    2-sıkıştırma ayaklar yerde: üst mide için: 3 * 20
    3-sıkıştırma ayaklar havada: 3*20
    4-sıkıştırma: eller üst göğüs_boyun hizasında(çapraz yerleştirilmiş): 3*20
    5-sırt üstü uzanıp dizleri karna çekiş:alt mide ve bahsettiğin çizgiler için: 4 *15-20...
    üzerine 4-5dk twist yaparak programını bitirebilirsin...bu mide programını haftada 2 -3 gün yapsan yeterli olur...
    maxsimum fayda için idmandan önce 30dk 1 fincen sade-tek şekerli nescafe iç....başarılar...

6. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Koyduğun resimlerdeki adamlar secme adamlar, bu işi örnek olsun diye diyorum, yüz kişi yapar ancak 5 tanesi böyle vücuda ulaşır, bırak 3-5 ayı, 2-3 senede bile bu vücuda ulaşmak zordur, kas kütlesi fazla değil, ama o resimlerde kas kalitesi, mide ve serratusların kalitesi, göğse verilmiş olan kesik şekil, bunlar maalesef 3-5 ayda olmaz, olsa bile kemik yapısı ve uzun boy olmadan genede o görüntü kolay yakalanmaz.
    Bu spor, çalışma, disiplin, azim kadar birazda genetik yatkınlık istiyor.
    Resimlerini koyarsan bu resimlere ne kadar uzak olduğunu, iyi bir çalışma ile ne kadar sürede hedefine yaklaşabileceğini söyleyebiliriz.

7. PacoRabanne

PacoRabanne Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle şunu söylemek istiyorum karasan hocam olayı çok güzel anlatmış
    ikinci olarakta böyle bi vucüt yapmak istiyosun ve bu işe yeni başlıyosun 3-4 ayda değil ama 3-4 sene düzenli gidip yemene içmene dikkat edersen belki o zaman olur ama dikkat et bak belki diyorum hevesini kırmak istemem ama şunu söyliyim çok zor! ama şöylede bi avantajın var yüzücüsün ve genetiğede çok bağlı, senin vucüdünün yatkın olması lazım spora neyse bol şans..!

8. timsah48

timsah48 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Abercrombie & Fitch mankenlerinden ben bayan olanların fotoğraflarını saklıyorum. :badgrin:

9. emreli

emreli Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    abi yorumlarınız için çok teşekkürler...kusura bakmayın bikaç gündür nete giremiyodum yeni cevapları okudum anlaşılan 3-4 sene lazım yine de cevap verdiğiniz için teşekkürlr.

10. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    yavv benim için süre önemli değil azimliyimdir zaten bende böylebir vücut istiyorum ama inşallah yaparım şimdi 4 aydır hemen hemen bir başlangıç programı sayılabilecek bi program uyguluyorum programı bu hafta değiştireceğiz

11. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    4 ay baslangıc programı icin cok gereksiz uzun bir süre...
    daha hızlan, daha fazla ipucu arastır forumda.. daha hızlı büyü

Sayfayı Paylaş