Bölgesel Yağlanma

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve Fiko_91 tarafından 29 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Fiko_91

Fiko_91 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar benim kalça ve kalça ile diz kapağı arasındaki bölgede aşırı bir yağlanma var. Özellikle bir koltuğa oturduğumda diz kapağı ile kalça arasındaki bölge yayılıyor ve büyüklüğü neredeyse iki katına ulaşıyor.Çirkin bir görüntü oluşuyor.

Yediklerime dikkat ederek ve günde 3 defa yemeklerden sonra 40'ar dakika yürüyerek bu yağları eritebilirmiyim? Yürümek işe yararmı?

2. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Dostum beni tarif ettin :D aynı sorun bende de var .. Anlamıyorum ya Bölgesel yağlanma oluyo ama bölgesel zayıflama olmuyo lanet olsun :D günde 3 defa yemekten sonra 40'ar dakika koşarsak belki birşeyler olabilir :D ki sabah sporuna başladım inş. eriticem sende öyle yapmalısın :)

3. Fiko_91

Fiko_91 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cevap verecek kimse yokmu?

4. dreamdulcinea

dreamdulcinea Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    SlipKnoT16 doğru söylemiş, bölgesel zayıflama çok zor. Varsa paranız ve cesaretiniz yeni yöntem var soğul lipoliz diye; belli bir bölgedeki yağ hücrelerini öldürüyorlar bi daha da yağlanma olmuyor.
    Günde 3 kere 40 dakika yürüyüş çok fazla bir şeyi değiştirmez. Tam vücudunuz ısnınca bırakmış olacaksınız. devamında squad tarzı bacak çalıştıran hareketler yapsanız, diğer iki 40 dakkaya zaten haliniz kalmaz.
    Bu kadar yazdım çünkü ben de basen problemi ile bu siteye üye oldum. Şu an hedefime 4 cm mim kaldı.
    Umarım amacınıza ulaşırsınız.

5. Fiko_91

Fiko_91 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Peki siz nasıl inceldiniz? Yöntemlerinizi anlatırmısınız...

Sayfayı Paylaş