Bölgesel yağlanma ve kardiyo

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve manga tarafından 4 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. manga

manga Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar vucudumun bel bölgesinde bir çok insanda olduğu gibi yağlanma var, buna aşırı yağlanma da diyebilirim.. Soruma geçecek olursam şimdi besleneme de hafif bi düzeltme ile kepekli ekmeğe dönsem, düzenli bir şekilde spora başlasam kardiyo ağırlıklı.

Diyelim ki kardiyo ile zayıflasma yağ sorunu nu çözsek arada da ağırlık çalışmasıyla biraz da çatıyı düzeltsem.. Oldu ki bir senede bu dediklerimi başardım ya da büyük oranda yol kat ettim ve sonrasın da bırakmak zorunda kaldım.. Sonuç yine aynı hale gerimi dönecez bunun hakkın fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

2. batgun

batgun Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    nacizane fikrm eğer beslenmeni düzeltirsen hayat biçimi olarak yağsız yiyen düzenli beslenen ve birazda aktif bir insan olursan en azından kazandıklarını kaybetmezsin düşüncesindeyim

manga bunu beğendi.
  3. manga

manga Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11

Tavsiyen için teşekkürler arkadaşım.

4. apollo1315

apollo1315 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    1 yıl içinde beslenmene ve çalışmana dikkat edersen bence güzel bi vücut olur ama 1 yıl bitince geri eski şekilde yemek yemeye başlarsan eskisi kadar olmasada yağlanırsın diye düşünüyorum

Sayfayı Paylaş