Bölgesel Yağ Yakma için ne kullanmalıyım?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve alkinnn tarafından 24 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. alkinnn

alkinnn Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    body building yapıyorum, ek olarak hergün 15 dakika koşuyorum en az 300 mekik çekiyorum ayrıca spor salonunda çeşitli karın egzersizleri yapıyorum fakat karın bölgemdeki yağ oranından dolayı karın kaslarım bir türlü belirginleşmiyor multipower l-carnitine 500 (kapsül) kullanmayı düşünüyorum sizce böyle bir çalışma sonucu bu ürünle istediğim sonucu alır mıyım?kafa_

2. mitokondri

mitokondri Yeni Üye

Beğenileri:
    316
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    Oncelikle bolgesel yag yakmak neredeyse imkansizdir vucut yag yakimini tum bolgelerden esit yapar . Yag yakimini saglamak once guclu kaslarla olur, kesinlikle mekik hareketini okadar cok yapmamalisin cunku kaslarina zarar verirsin
    kisaca. dogru beslenme guzel bir antreman + mekik+ cardio (30dk) yeterli olacaktir carnitinee para verecegine protein tozu kullanman daha iyi olacaktir
    ama genelde insan denemeden rahat etmez ... Hic bir supplement oyle cok yuksek oranda yarar saglamaz sonra genelde hayal kirikligi oluyor beklentileri cok yuksek tutms

alkinnn bunu beğendi.
  3. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Bolgesel yag yakma ıcın hıc bır sey kullanamazsın arkadasım.. Sen genel olarak kardıonu yaparsın yaglar vucuttan komple gıtmeye baslar..

alkinnn bunu beğendi.
  4. alkinnn

alkinnn Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    o zmn yapıcak bi şey yok koşmaya dvm yardım için teşekkür ederim..bench_O

5. SForever

SForever Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Yağ yakımını hızlandırmak için l-carnitine kullanabilirsin, eli yüzü düzgün markaların birini alabilirsin. Mucize yaratmasa da yardımcı oluyor gerçekten yağ yakımına.

alkinnn bunu beğendi.
  6. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    Bölgesel Yağ yakımı diye kesinlikle birşey yoktur.. antreman yaparken koşarken yürürken vs vs vücut önce bedendeki gereksiz yağları yakar ve en son bel göğüs altı karın be baldır yağlarını yakmaya başlar istediğin sonuca ulaşmak içinde vücut yağ oranını düşürmen gerekmektedir..

ick17 bunu beğendi.
  7. bosversen

bosversen Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    bölgesel yağ yakımının tek çaresi liposuction ya da cerrahi operasyonlardır. Bir de bir ilaç vardı adını hatırlamıyorum. Deri altına zerkedildiğinde o bölgedeki yağların azalmasında etkiliydi lakin yarar-zarar ilişkisi konusunda tereddütler mevcut olduğundan pek fazla kullanılmıyordu.

Kısacası, tek yapılması gereken, spor ve diyet. Yanına da irade ve sabır eklemeden de olmaz.

Sayfayı Paylaş