Bölge Yağlanması ve Üst Göğüs Problemi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve axton tarafından 22 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. axton

axton Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Istanbul
    Herkeze merhaba arkadaşlar uzun süredir bu sporu yapıyorum ama göğüste büyük bir sıkıntım var.Öncelikle gerekirse resim atabilirim vücut resmim telde olmadığı için başka bir resimden göstercem [​IMG]
    Arkadaşlar bu işaretlediğim bölgeyi bi türlü dolduramıyorum.Sporu evde yapıyorum şu sıralar sadece kol çalışıyorum ama 5 ay kadarda göğüs çalıştım.Yazın 67 kg dım ve Alt göğüs ile üst göğüs arasında yaklaşık 60 der. fark vardı üst göğüs içe doğruydu çok zayıfmışım gibi şimdi 75 kg oldum hala aynı :( .Lütfen yardımcı olur mesaj gelirse detaylı bilgi ve resim girerim.Unutmadan spor salonuna gitme gibi arzum yok elimde ağırlıklar var ve görüntü düzelsin diye kilo almaya zorluyorum vücudu aşırı yağlı yiyorum ama değişim yok sanki göğüsümün üstü 40 kg kadın gibi.Ellerken bile tiksiniyorum sanki omuzumdan parmağım gircek sırtımdan çıkcak.
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Mart 2014 ---
    Resim koyamıyorum beyler gözükmüyor direk linki https://i.hizliresim.com/xJ18Xn.png

2. axton

axton Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Istanbul
    güncel

Sayfayı Paylaş