Böbrek Ağrısı ve Creatine

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve NumLock tarafından 29 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. NumLock

NumLock Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    samsun
    Arkadaşlar 1 aydır Ultimate Creatine Monohidrat kullanıyorum.Sabah uyandım karnım ağrıyor diye düşündüm ama değil böbreklerim ağrıyordu.Ayağa kalktığımda sancı daha da artıyordu.30-40 dk sonra geçti.Hocaya sordum yeterli suyu tüketmezken böbreklerinde birikir dedi.Kullanmaya başlayınca belirli bir süre sonra ara veriliyormuş ne kadar süre kullanıp ne kadar süre ara vermeyelim ?

2. EmiN-HawK

EmiN-HawK Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Böbrek ağrıtan supplement

Foruma yeni üyeyim hatam olursa affola. Kullandığım ürünler GNC pro performance Wheybolic protein tozu, 8700 lük muscletech amino ve idmandan 15 dk önce l-carnitine 500mg protein ve aminoyu bi ölçek karıştırıp idmandan sonra içiyorum. Bu şartlar altında böbrek ağrıları çekmem normal mi çok sancı yapıyolar rahatsız edici düzeyde. yeni başladım kullanmaya bi hafta oldu protein tozu mu yapıyo amino mu yoksa lcarnitine mi hangisiyse bırakıcam kullanmayı. Böbrekleri çöpe atmayalım.

3. ex4a

ex4a Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    6 haftada bir 1 -2 hafta ara verilmesi önerilmekte ve yeterli su min 2,5-3 lt içerseniz sorun olmaz.. ben 2 ay aralıksız kullandım yeterli miktar su ile yaninda bir çok supplement ile hiç bir sıkıntım olmadı.. ama biraz da kişinin bünyesi ile de alakalı bu durumlar tabi..

4. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    kimisinin bünyesi etkilenir kimisinin etkilenmez yada etkisi sonra açığa çıkacaktır bilemeyiz
    bazı insanların mesala ben tereyağı yiyorum bişe olmuyor dedem tereyağı kuyruk yağı yiyor bişe olmuyor bu gıdalar sağlıklıdır pimpirikli olmayın deyip sizi küçümsemeleri gibi bişey bu
    halbuki bu yağlar kimisinin bünyesi gereği o kişiyi kalp damar hastası haline getirebilir ki bu oran tahminime göre azımsanmayacakkadar çok
    aynı şey bun kreatinler içinde geçerli riski alıp kullanmak sizin elinizde
    yani tercih sizin

Sayfayı Paylaş