1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

azimmi yoksa felaketmi2

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Connesary tarafından 2 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. Connesary

Connesary Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar daha öncede 1 konu açmıştım sayfa 3te var onun üzerinde değiştirme yapıcaktım ama nerden yapıcağımı bulamadım işin özüne gelirsek geçen yaz 125 kilodan 3 ayda 85 kiloya indikten sonra vücudum aşırı kötü derecede sarkmalar meydana geldi bende en sonunda sizlerinde yorumlarınızla salona başladım boyum 182, yaklaşık 3 haftadır gidiyorum tek sorunum bu sarkmaların geçirimini nasıl sağlıyacağım

Ekli Dosyalar:

Bozo-Baku bunu beğendi.
  2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    hızlı kılo vermenden dolayı oldugunu dusunuyorum ve kılo verırken tartıdan cok bel ölcusune dıkakt et her ay duzenlı olarak hocan belını ölcsun ve ordan zayıfladıgını zayıflamadıgını anlarsın hzılı kılo erınce genelde kas kaynı oluyor yaglar kalıyor bırde karıdonun ardından ıyı bır karın ve bel bolgesı calsıması ekle
    deri sarkması ıcın bence uzmanına doktora gorunsen daha ıyı olur

3. H4k4nn

H4k4nn Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Bu derinin altındaki yağı atmak sıkı diyet ve aynı oranda yüksek tempolu cardio ister.

Aceleye gerek yok dogru yoldasın, Allah yardımcın olsun.

Selametle.

4. burakyılmaz

burakyılmaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tek çözümü siki bi karin kasi çalişmasiyla karni gerebildiğin kadar gerip kalanina estetik cerraha yaptirilan karin gerdirmedir boşuna umut ve emek harcama emeklerini ifarkli ve faydali yönde harca başarilar..

5. OkuyomBenYaa

OkuyomBenYaa Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    0
    Ne cerrahı? Benim bundan daha fazlaydı ben 9 ayda 35 kilo verdim yani yavaş yavaş verdim ona rağmen göbeğim çok fena sarktı 1 senedir body yapıyorum üste 5-6 kilo aldım ama sarkıklar gözle görülür biçimde kayboldu ki kilo almaya yönelmeyip yağ yakmaya devam etsem sarkıklardan eser kalmayacaktı bu arkadaşdada ciddi bir sarkma yok yağ yakması gerek geriside zamanla toparlanır hemen cerrahtı ameliyattı uçmayın

Bozo-Baku bunu beğendi.
  6. burakyılmaz

burakyılmaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kibar konusmak istiyorum ama illa insanı sert konuşmaya teşvik ediyosun senin bilgin ne hocam hem yok bende soyle oldu amcamın oğlunda boyle oldu başlama yağ kaybı sonrası gevşeyen kendini salan deri kişi maksimum düzeyde bel ve karın kası kazanmasına rağmen hala gevşekse bunun fazlalık deriyi aldırmak haricinde bir düzeltme yöntemi yoktur isteyen deneyip zaman harcayabilir başarılar

7. norm eren

norm eren Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    iyidir birader devam ettt

8. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    kişide aşırı sarkma varsa burakyılmadın dedıgı gıbı amelıyat olması gerkeıyor fazla derı kesılıerek alınır ama genelde obez olan kısıler zayıflayınca yapılıyor bu aradata suan ıcın soylenıcek fazla bırsey yok sporuna devam etsın once yagları versın derı sarkmasını en son dusunmesı gerek

9. Connesary

Connesary Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yorumlar için teşekkür ederim en iyisi ben bu sporu yapmaya devam ediyim belki yaşımında etkisiyle 1 miktar toparlanır baktın olmuyo sonunda gideriz ameliyata yapcak bişi yok

10. OkuyomBenYaa

OkuyomBenYaa Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    0
    Senin bilgin ne? Ben azından tecrübeliyim deneyimliyim kendi vücüdumdan ben tıp mucizesimiyim benim bundan daha fazla sarkık olan derim düzeldide bu arkadaşın düzelmeyecek? Boşuna adamın içine kurt düşürme. Deri nedeniyle ameliyat olanların vücutlarına bak istersen deriyi toplayıp kemere bağlıyolar aşagıya dusmesın dıye bide bu arkadaşın resimlerine bak

11. Connesary

Connesary Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bide merak ettiğim bi soru var sağ göğüsüm sağ göğüsüme göre daha çelimsiz duruyor büyük ihtimal jinekomasti olma ihtimali var peki jinekomasti ameliyatı olmadan kas kütlesini belirgin bi şekilde arttırırsam gözüküşünde değişiklik olurmu yoksa o uc kısmı gene o şekildemi gözükür

12. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    ucunda degısıklık olmaz ama gogus gernısledıkce hacım aldıkca daha az goze batar ama her zaman rahatsız eder eger jınekoamstı varsa ama sende bence oyle bırsey yok zayıflaman gerek kalp taraf daha buyuk gozuke bılır bu normal

Connesary bunu beğendi.
  13. 3mehmet3

3mehmet3 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Ani diyetli kilo verimlerinde genel olarak vücut ağırlığı % şeklinde ele alınarak kilo verimi vücut kütle oranına göre olur.Vücut belirli bir zaman aralığında hiçbir zaman %100 kas depolamaz yada %100 yağ depolamaz.Sen 40 kilo verirken aynı zamanda vücutdan kasda bir hayli eritmiş olmalısınki vücut şeklin yağ ağırlıklı halde şu an.Mesela bel bölgen o kiloya göre çok fazla.Bunun nedeni kitlesel kilo yakımından kaynaklanıyor.Bu senin belinde bulunanki gibi lokal yağlanmalar çoğu ani diyetle zayıflayan kişilerde görülen %100 doğal bir durumdur ve jinekomasti felan değildir.Ayrıca vücudunda deri sarkması pek fazla göremedim.Vücut antremanlara girdikçe zaten sıkılaşacakdır ve sarkıklardan eser kalmayacakdır merak etme.Ayrıca sana tavsiyem vücudundaki o kötü görünen yağlardan kurtulmak için şuan diyeti azalt ama kesme.Ağırlık çalışmaya başla derim hacim kazan ve bol bol twist gibi kardiyo hareketleri çalış bol bol terle,mekiğe fazla asılma çünkü halen fazla yağ mevcut onlar azalınca mekiğe başlarsın.Burda dikkat edilecek en önemli yer diyetini çok dengeli bir biçimde yapmalısın,kas kütleni aynı anda arttırıp hemde lokal oalrak yağ eritmek her babayiğidin harcı değildir.Eğer dikkat etmezsen vücut hemen yağ depolamaya devam edecekdir bunu unutma.İyi çalışmalar...

Bozo-Baku ve Connesary bunu beğendi.
  14. jack of hearts

jack of hearts Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Gereksiz yere saçmayalıp arkadaşı telaşa düşürmenin anlamı yok. Ameliyat kesinlikle lüzumsuz olur. Önlerine milyarlar döksen bile çoğu aklı başında doktorun bu işe yelteneğini bile düşünmüyorum. Bunun haricinde en elle tutulur yorumlar 3mehmet3'ten gelmiş. O 40 kilonun elbet de kırkı da kastan gitmedi. Ciddi miktarlarda yağ da atmışsındır ancak zayıflama sürecini keşke daha kontrollü sürdürseydin. Şu an için tek sorun bel gibi gözüküyor. Bir hocaya ve diyetisyene görünüp rahatsızlığını dile getirirsen sana en şahane biçimde tavsiyelerini vereceklerdir. Tek uyarım, karın hareketlerini uygularken sabırlı ol. İlerleme zaman alacaktır ama en nihayetinde tatmin de edecektir. Sakın bir değişim olmayacak kaygısıyla pes etme.

Connesary bunu beğendi.
  15. Connesary

Connesary Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    valla yorumları okuukça moralleniyorum :)

16. burakyılmaz

burakyılmaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    7 senelik eğitmenim naptın bütün baklavalar gözüküyomuda karnıdna bana bunu diyosun benim kastettiğim eskisine göre güzel durması değil olabilecek maksimum kusursuzlukta olması için daha azıkişiyi tatmin ediyosa zaten gerek yok ama karın kasları maksimum boyutuna ulaştıktan sonraki hala gevşekliğin de başka çözümü yok isteyen deneyip görebilir

17. moment

moment Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Gaziantep
    Ne sarkması kardeş sarkma felan yok vücudunda sadece biraz kasların gevşemiş o kadar sen direk antrenmanlara gir vücut yavaş yavaş toparlar kendini

Sayfayı Paylaş