az yemek yemek ve spor

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve harekir1 tarafından 9 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. harekir1

harekir1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar benim sorum su olucak ben ilk 10 kg yi hizli bir sekilde verip sonrasini dengeli beslenme ile yapicam bu 10 kg lik surecte gun tek ogun ve bu ogunu 100 gram tavuk ve 100 gram civari pilav ve 1 dilim ekmek yiyecek ve 1 saatlik kosu yapicam bunlari aksam yiyecem ve sporu yapicam yesil cay greyfurt ve sus biberide yiyecem acaba sir sorun olurmu metabolizma konusunda bir dusme falan olurmu

2. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    600-700 kalori mi alıcaksın günde? Metabolizmada düşüşün alası olur 10 kg verdikten sonra normal beslenmeye geçtiğinde kıtlık döneminden çıkan vücut yediklerini depolamaya başlar ve eski haline geri dönmeye çabalar.

Son düzenleme: 9 Mart 2013
  3. harekir1

harekir1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ama bakin spor metabolizmayi hizlandirmiyomu biber yesil cay ve greyfurtu falan yiyecem ve 10 kg verdikten sonra kalori miktarimi yavas yavas arttirarak normal kiloma dusmeyi planliyorum kas calismasida yapiyorum dambullarla yani normal kiloma dustugumde kalori miktarini 2500 e cikarip haftada 5 gun 1 saat kardiyo ve haftada 3 gun agirlik calisacam tabi simdide agirlik calistigim icin agirlik dizeyi biraz artmis olacak bu arada 101 kg 17 yas ve 180 cm boyundayim yorumlarinizi bekliyorum

4. grolll

grolll Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Saçmalama arkadaşım 1 öğünle kilomu verilir ? Hastanelere mi düşmek istiyorsun ? 5-6 öğün ye azar azar ye (3 ana+2 ara).Uzun vadeli ve sağlıklı kilo bu şekilde verilir.Ara öğünde elma+yoğurt ye yeşil çay iç hergün.

5. harekir1

harekir1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya arkadaslar ben ne yapim ya ben tam beslenme programimi yaptim uyguluyorum kilo vermeye basliyorum eve baklava getiriyolar sonra duramiyorum yiyorum ertesi gun 100 kiloysam 102 kilo gosteriyo tarti boyle olunca moralim bozuluyo kafayi yiyecem ya

6. Solwied

Solwied Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Heralde afrika diyeti falan yapmaya karar verdin :confused::confused:

yerinde olsam asla öyle bir şeye başlamazdım
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/beslenme-g-nl-f60.html

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/ya-yak-m-g-nl-f61.html

verdiğim linkleri biraz incelersen beslenme konusunda fikir sahibi olabilirsin

baklava konusuna gelirsekde iradeli olman gerekiyo

Sayfayı Paylaş