Az ve cok agırlık arasında ki fark

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve LikeJaggeR tarafından 12 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. LikeJaggeR

LikeJaggeR Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar. Öncelikle şunu belirtmek istiyorum. Telefondan girdiğim için arama yapamıyorum.
    Gelelim soruma az ağırlık ve çok ağırlık ile çalışma arasında ki fark nedir?
    Arkadasım baba dedi ki "az agırlık şekil verir(ayrıntıları cıkarır), çok ağırlık sisirir." Bu ne kadar doğru?
    ve son olarak söylemek istiyorum ki benim hedefim önce şişirmek sonra kasların seklini ortaya koymak.
    Cevaplarınızı dort gozle beklıyorum.

2. karabela96

karabela96 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşım öncelikle hedefin şişirmekse çok ağırlık tavsiyesi doğrudur.Sen eğer şişirirsen kaslarını bu kasların genetik yapısı itibariyle zaten çizilecektir.Yani mesela göğüs kasını iyi şişirirsen ortası zaten kendiliğinden dolacaktır ve çizik görünümü verecektir.Aynısı alt göğüs içinde geçerlidir.Senin öncelikli hedefin çok ağırlık az tekrar eğer şişmesini istiyorsan bu doğrultuda gitmelisin.

3. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara

selamlar,

şöyle direk bir cevap vereyim, az ağırlık ile hiçbirşey olmaz,az ağırlık diye birşey vücut geliştirmede yoktur, her zaman max ağırlık vardır, hacim almayı ya da parçalı bir görünüm kazanmayı yaptığımız farklı idman varyasyonları ve yaptığınız diyet belirler...

Sayfayı Paylaş