Az ma çalışıyorum?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve kint tarafından 15 Eylül 2006 başlatılmıştır.

1. kint

kint Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2 ay kadar oldu başlayalı,ısınma devresi bitti.2 haftadır programı bölünmüş şekilde uyguluyorum.Bugün salonda çalışanlardan biriyle sohbet ederken,programdan falan bahsettim ve az çalıştığımı söyledi.Kafama takıldığı için buradaki ustalara da danışmak istedim.

Haftada 3 gün gidiyorum. Yani Pts-Çrş-Cuma günleri salondayım.Bir gün "göğüs-ön kol-karın" diğer gün "omuz-arka kol-karın-sırt" çalışıyorum.Forumda da yer alan ecto programndaki hareketleri kendime göre uyarladım.

Sizce yaptığım antreamn sayısı az mı? Arada fazla mı dinlenme süresi bırakıyorum?

2. fırat

fırat Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    haftada 3gün normal.zaten ectoysan .antremandan cok dinlenme ve beslenme önemlidir.cünkü ectolar için beslenme dinlenme daha önemlidir

bence simdilik 3 gün calıs ama.kasım.aralık.ocak.subat.mart nisanda 4 gün calıs.yazın gine 3 e indir

büyük kaslar için en fazla 4 hareket,küçükkas için 2 hareket yeterli olur.

ectoysan zayıfsın ve kilo almak istiyorsun büyük ihtimal.4 5 inci ayında gainer ,prtein tozu.creatin combine edebilirsin

Sayfayı Paylaş