Az hacimli sıkı vücut

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve krakkk tarafından 13 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. krakkk

krakkk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba arkadaşlar ben 2 aydır salona gidiyorum 1,75 boy a 75 kilo bi kilo kadar göbek var :) bnm amacım sıkı bir vücut bu vücut tipine futbolcuları gösterebilirim örnek olarak ben yağ oranım çok az olsun üçgen vücudum olsun istemiyorum belirttiğim gibi hafif kaslı ancak sıkı bir vücut nasıl bir antreman programı önerirsiniz bide ben burda hafta da 3 gün gidebiliorum spor salonu tek olduğu yoğun olduğu için ve anreman programım 2 omuz 2 2 ön kol 2 arka kol 3 göğüs 1 arka kanat 2 ön mekik bacak perfeck nutrition die bi whey protoin kullanıyorum bu programı parçalayayımmı bunun ağır olduğunu kas kaybedeceimi söyledi arkadaş ama hoca da tam aksine bu programla daha çabuk gelişme kat edeceğimi söyledi siz ne diyorsunuz bu konuda

2. Gye Baek

Gye Baek Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
  3. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    Antrenman programı degıl de ucgen vucut ıstıyorsan kanatlara agırlık vermenı onerırım. Mesela ben 5. ayımdayım malesef ılk 4 ay en fazla 4-5 kere kanat calısmısımdır cok pısmanım bu yuzden. Ayrıca vucutta kı yağlarıda kesınlıkle at kardiyo ile

Sayfayı Paylaş