Ayva Gibi Bir Göbek (Resimli)

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Grievous tarafından 24 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Grievous

Grievous Yeni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar şimdi ben 175 boyunca 62 kiloyum. Geçen sene Haziran-Temmuz-Ağustos aylarında body yaptım ve okul dolayısıyla bıraktım ve bırakınca göbek çıktı. 4 ay önce yeniden başladım gayet iyi gidiorum. Fakat her ayna baktığımda ayva şeklinde bir göbek görmekten sıkıldım. Bazıları kas yaptıkça kaslar göbeği dışarı doğru iter diyor. Ne yapacağımı şaşırmış vaziyetteyim. Cardio yapmak iyice zayıflatır zaten 62 kiloyum.. :( Göbeğim aşağıdaki gibi ;

Bu göbeği hareketlerle eritemezmiyim. Bilyorum bölgesel zayıflama yok ama cardio yada gerek yok bence. Fikirlerinizi bekliyorum...

Bu arada vucut yağ oranım %13...

duhduhduhduh

2. Grievous

Grievous Yeni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar yaşıyomusunuz ??

3. Solwied

Solwied Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    diyet ve cardio yapmaktan başka seçeneği yok ayrıca kas yaptıkça kaslar göbeği dışarı iter mantığı duyduğum en saçma şey

4. NumLock

NumLock Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    samsun
    Carnitine yağ yakıcı alıp cardio yap yada yağ yakıcı ile yoğun bir karın egzersizi.spor mağazalarında termal tuz satılır onu göbeğini eritmekte kullanabilirsin.Cardio yapmasan bile illa ki karın egzersizi yapmalısın.

5. Grievous

Grievous Yeni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Diyet cardio iyice zayıflatır benim amacım kilo almak... gerçekten arada kalmak en kötü şey

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:37 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:33 ----------

Carnitine ve yoğun karın egzersizi gerçekten kurtarabilirmi beni ??

6. Solwied

Solwied Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53

7. Grievous

Grievous Yeni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    çalışırken o göbek gibi çıkıntıyı terletecek bişey takmaya başladım bakalım sonuç ne olacak.

8. Stereogun

Stereogun Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Çok büyük bi etki edeceğini sanmıyorum. Zaten o bölgedeki yağlar en inatçı yağlar. İnsanoğlu ve sixpack arasındaki son engel :D. Bence yağ yakıcıyla beraber kardio yapsan kurtulursun. Kilo veririm diye korkma bence. 2 kilo yağın ne kadar hacim kapladığını görsen böyle düşünmezsin. Beslenmene dikkat ederek cardio+diyet seni o göbekten kurtarır.

9. Grievous

Grievous Yeni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Açıkcası aynada kaburgalarımı sayabildiğim için cardio yu son çare olarak düşünüyorum...

Sayfayı Paylaş