Ayva göbek nasıl eritilir?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve DeathOfTheAngel tarafından 18 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. DeathOfTheAngel

DeathOfTheAngel Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    *Arkadaşlar 5-6 yıl boyunca futbol oynadım.3 yıl lisanslı.Futbolu bıraktıktan sonra ayva göbek oluştu.Bol bol mekik çekiyorum.Sık sık azar azar yemek yiyorum.Sadece bol bol su içiyorum.

Bu göbeği eritmek için yapılabilecek egzersizleri söylermisiniz?

Birde göğüs kası geliştirmek için ne gibi egzersizler yapmam gerekir?

Boy:1,68 Kilo: 60

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

2. eleroniel

eleroniel Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaş şu forumda konu kirliliği yapma dönemi başladı.Lütfen arama yapın kaliteyi düşürmeyin gerçekten faydalı konular unutulup gidiyor.

Bölgesel zayıflama yoktur yapacağın mekikler karın kaslarını güçlendirir fakat milyon mekik çeksen de üzerinde yağ varsa görünmez.Yağı yakmak için(senin tabirinle eritmek) düzenli cardio ve diyet gerekmektedir.Bunun içinde zahmet olmazsa arama yapmanız gerekiyor.

DeathOfTheAngel bunu beğendi.
  3. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Düzenli bir beslenme planı ve cardio egzersizleri yaparsanız istediğiniz sonuca ulaşırsınız. Bunun yanında forumda arama yaparsanız göğüs kaslarınızı geliştirebileceğiniz egzersizleri öğrenebilirsiniz.

DeathOfTheAngel bunu beğendi.
  4. DeathOfTheAngel

DeathOfTheAngel Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar çok özür dilerim fakat bilgisayarım uzun süredir serviste.Yeterli araştırmayı telefondan yapamıyorum.Bölgesel yağlanmayı eritmek değilde vücut yağlarını yakmayı hızlandıran egzersizleri sorucaktım. İlgilendiğiniz için teşekkürler..

Sayfayı Paylaş