Ayrıntılı Yeni Diyet Listem Hakkında Yorumlarınız

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve boss333 tarafından 11 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. boss333

boss333 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba arkadaşlar.Öncelikle amacım yağ oranımı düşürürken bir yandanda kas inşaası yapmak.Daha önceki diyetimde işler yolunda gidiyordu fakat spor salonundaki antrenörüm whey tavsiye etti benimde elimde hazır vardı bu sebeple diyet listemi yeniden düzenledim fakat aklıma takılan yerler var özellikle buralarda yardım ve tavsiyelerinize ihtiyacım var.Antrenörüm 1servis antremandan 45dk önce 1 servis antremandan hemen sonra olmak üzere günde 2 kere whey içersin dedi forumda bu şekilde kullananlarıda gördüm fakat genel olarak hep kahvaltıda içiliyor kahvaltıda yediğim lor peyniri yumura v.s yeterli gelirmi yoksa whey i kahvaltıda mı içmeyi tavsiye edersiniz.Diğer bir konu ise antreman öncesinde alacağım karbonhidrat.İş çıkısı antremana gideceğim için karbonhidrat olarak çok fazla seçeneğim olmuyor ya yulaf ezmesi yada mısır ve pirinç patlağı.Pirinç ve mısır patlağı inüsilin salınımını hızlımı yaptırırı acaba kullanan arkadaşlar vardır elbet.Eğer hızlı inüsilin salınımı yaptırıyorsa antremandan sonra alması daha mantıklı olur sanırım.Yardım ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Son düzenleyen: Moderatör: 11 Ocak 2013
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş