Ayrıldık

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve F@T!H tarafından 9 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. F@T!H

F@T!H Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    İlişkim vardı bitti ilk başta üzülüyordum.

4 kere buluştuk her seferinde suskundum pek konuşamıyordum heyecandan.
    Bir gece mesajlaşıyorduk gayet güzel hiç bir sorun yok buluşucaktık hatta.
    Bu sefer heyecanımı yenmiştim normal arkadaşlarımın yanında nasılsam onun yanındada öyle olacaktım.
    o gece mesajlaştık ertesi sabah günaydın filan mesaj atmadı mesaj atmasını bekledim yok bende stajdan izin aldım öğleden sonra gelmicektim.
    İndim çarşıya geziyorum kızı gördüm oda geziyor bende oysaki işi var o yüzden atamadı sandım yanında arkadaşı vardı bir şey demedim neyse dedim.
    Ertesi gün gene mesaj yok gene bu sefer o gün staja hiç gitmemiştim staj bitmişti çünkü.
    Gene geziyordu beni görmedi.
    o akşam olanlar oldu ayrılalım diye mesaj attı sıkıldığını söyledi ayrıldık neyse.
    Kendi kendime sordum neden ayrıldı diye.
    En iyi anlaştığım arkadaşım var oda hapise girmişti ama bu hafta çıktı keyfim yerine geldi ona sorayım dedim.
    Hiç birşey yokken ayrılıyorsa ya başka erkek vardır dedi ya da sen bir şey yapmışındır dedi.
    Soruşturdum erkek arkadaşı filan yokmuş. konuşmadığım içinmiş arkadaşımda dedi sakın özür filan dileme değmez gerçekten sevse 1 şans daha verirdi böyle ayrılmazdı dedi.
    Moralini bozma eco abin geldi eskisi gibi takılırız 1-2 aksiyon yaşatırım ben sana unutursun o kızı dedi.
    Zaten bende tavırlarından sıkılmaya başlamıştım süpriz yapmaya kalkarsın süpriz dediğim halde süpriz söylenmez diyorum buna küsüyor ufacık şeylere.
    Git sporunu yap sen dedi antrenmana ver kendini aşk meşk boş işler bunlar diyince bu sanki bana motivasyon verdi daha istekli yapıyorum antrenmanlarımı artık.
    Tek merak ettiğim heyecandan konuşamadığım için ayrılık olur mu ?
    Kim haklı burada kim haksız ?

2. Turkhero

Turkhero Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Dostum bence siz çok erken başlamışsınız yani çıkmaya başladıktan sonra bile heyecandan konuşamıyorum diyosun..Mesela bende ilk zamanlarda böyleydim konuşamazdım ama zaman ilerledi çekingenliğim gitti ve teklif ettim başladık..
    Sana şunuda söyleyeyim böyle saçma bir konudan ayrılıyosa zaten arkana bile bakma kurtulduğuna dua et.

Azi ve F@T!H bunu beğendi.
  3. F@T!H

F@T!H Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Öneri için sağol bende öyle düşünüyorum artık.
    Son bir şey takıldı ama bu hep aklımda benim fotolar onda onunkilerde bende niye geri vermedi ve istemedi ?

4. acemi26

acemi26 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    ilk başlarda zor gelebilir belki aklında mutlaka yer edecek şeyler olacaktır. başkalarına odaklanmanı öneririm

5. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    kız haklı konusamıyorsan ne anlıcak o ılıskıden sende cok sey bekleme yanı hem konusmuyosun hemde ılsıkı ıstıyosun kusura bakmada kız cok haklı

bu arada sana abın nıe eco dıyorkı lakabın mı :) yoksa eskı ec0 senmısın :)

Azi bunu beğendi.
  6. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    sene olmuş 2012 o fotoları takas etseniz nolacak?aynısı sosyal paylaşım sitelerinde yok mu veya benzerleri?

Azi, sporcu. ve Danny Boy bunu beğendi.
  7. F@T!H

F@T!H Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    O konuda haklı, olan oldu artık.
    Yakın arkadaşımdır. Facebook şifremide biliyor. Kafası eserse girer.
    Eski ec0 kim ? ve kaç tane eco var daha ?

Son düzenleme: 10 Haziran 2012

Sayfayı Paylaş