Aynı bölgeleri haftanın 5günü çalışmak!

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Emreee007 tarafından 31 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Emreee007

Emreee007 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    iyi günler spora yeni başladım yaşımgenç gittiğim salonda programlarımız tüm bölgeyi hedefli aksamki hocamız haftanın 3-4 günü sabahki ise 5-6gün gelmemin bi sakıncası olmuyacağı söylüyor hayatımda kılo alamayan ınsandım kılom 52boyum ise 1.77 iken yag ornaım %14 dü spora başladım sadece gainer ve protein tozu ıle bırlıkde 1 ayda 10kılo aldım yag oranım suan %11 cıvarında hergun porgramımı uyguluyorum 2. ayım ve butun supplementlerı aldım antraman sonrakı agrılarım fılan gitti kısa sure oldu alalı ama etkisi oldu . ideal kılomun 75 oldugunu bılıyorum ve ik ay aldığım 10kılo tek seferdi artık ayda 3-4 kılo odaklı yıyorum bu arada işden çıktım artık tak etti 7ay boyunca sadece spora gıdıp dınlenıp duzenlı beslenıyorum beslenme programım su sekılde
    Sabah proteıntozu ve gaıner 5yumurta ( 2sarısı )
    1Tabak makarna ve supplementlerı alıp spora gıdıroum
    spor sonrası 1tabak makarna daha yıne supplementler ve 30dk snra proteın tozu ve gainer gün içersinde 3-4tabak bulgur pilavı yıyorum salata ve meyveyle birlikde yeşillik agırlıklı aksamda 3yumurta daha sarısız bukadar .
    Programım ise şu şekilde
    15-20dk cardio , ısınma hareketleriyle birlikde Karız , Gögüs , Omuz , Sırt - Kanat , Biceps , Triceps , Bilek ve Bacak haftanın 5günü bu hareketleri yapıyorum 3farklı hareket ve 3x10 şeklinde , kendımı ıyı hıssedıyorum çalışmıyorum sporda snra uyuyorum aksam 8-9 saat yıne aynı sekılde uyuyorum vücudumu dinlendiriyorum hergun vucudun heryerını çalıştırmak iyimi bu arada bu program sadece ilk 6 ay bu sekilde snra parçalı programa geçicem ama hoca bulk donemınde en uygun program oldugunu soyledi . yorumlarınızı bekliyorum iyi çalışmalar.

2. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    ne güzel tak edince işi bırakabiliyorsun.

3. Emreee007

Emreee007 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    çalışrken denedim ama gram kilo bile alamadım bu yuzden çıkmak zorundaydım , cevaplarınızı beklıyorum haftada 5 bu sekilde çalışmak nasıl sizce bulk donemi için

4. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    zor kilo alanlar için fazla hareketlilik iyi değildir ağır ve sert çalış iyi dinlen.

5. Emreee007

Emreee007 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    anladım hocam pekı ne dusunuyosun bu program hakkınd
    Isınma hareketleri
    Sıt up ( Eğik sehbada oturarak mekik )
    Sıt up ( sehbada bacak kaldırmaindirme
    Hyper extension ( ters mekik )
    Gögös : üst gögüs barbel press
    Makinada alt gögüs
    yatarak düz sehbada dumbell press
    OMUZ: Dik sehpa oturarak dumbell press
    Oturarak makınada yana açış
    SIRT: Telde sırta çekiş ( dar tutuş
    Barfix geniş tutuş
    BİCEPS: ÖN KOL oturarak scott curl
    alternativ curl çift kol döünüşümlü
    TRİSEPS :Yatar alına Z bar press
    Telde tek kol yukarıdan itiş
    BİLEK : ip sarma
    BACAK : LEG EXTENSION
    sehbada yatarak yukarı press
    Ayakda makinada KALF

HOCAM ben bu programı haftada 5gün yapıyorum pazets , salı , çarşamba off , persembe cuma , cumart , pazar off ılk 2 hafta agrılar vardı ama ozellıkle supplementlerden snra hergun gıtsem yınede fıt hıssedıyorum kendımı düzenli kılo alıyorum ve yag oranımda dusuno kılo alırken . sizce program çokmu agır hocamız tr şampıyonu 2012 bıldiği bişey vardır die bişeyde demiyorum

6. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    hoca değilim üfürükçü gibi liste veremem bu işin okulu var profosyonelleri var. sadece tecrübeyle sabit tavsiye veya önerilerde bulunabilirimgenel konular hakında. bu işin çok büyük bölümü beslenme sonra dinlenme sonra egzersiz. yani şu egzersiz bu egzersiz takılma aşağı yukarı temel hareketler zaten bellidir. iyi beslen iyi dinlen egzersiz zati sabit kalan bişey değil arada değiştirip duracaksın o yzüden takılma o kısımlara .

requ. bunu beğendi.
  7. Emreee007

Emreee007 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    sağol hocam tekrardan işe girene kadar 6-7ay boyunca sadık kalacam yeme içme konusu dediğiniz gibi çok dikkat ediyorum uyku duzenı keza oyle bu arada bılgılendırme için sağolun

letsev bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş