aynı anda full body bulding hareketleri kombine

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve varokav tarafından 8 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. varokav

varokav Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    1- DUMBELL PULLOVER PRES- BEnc presi basıyoruz 2. kaldırışta pullover yapıyoruz tam arkaya sonra gene 2. benc pres sonra gene pullover bu şekilde 12-8-6 tekrar 3 set

2- Dumbell cruch bench : Önce bacakları çapras kilitleyip ilk bechi basıyoruz sonra bacakları karna çekiyoruz kalça olabildiğince kalkmalı snra 2. bench sonra gene bacak bu şekilde 12-8-6 tekrar 3 set

3- Squat jump push press: Skuat jumpla birlikte kalkışta push press basıyoruz inişte dumbell iniyor kalkışta kalkıyor 12-8-6-4 tekrar 4 set
    .
    4- Squat-up right row: sğuat inişte uprıght row yapıyoruz kalkışta dumbeli indiriyoruz 12-8-6 tekrar 3 set

5- dumbell push up row: dumbel elde iken şınavı basıyoruz kalkışta tek dumbelle ro yapıyoruz.

bu antremanda neler çalıştı : göğüs-omuz -bacak- karın-sırt-kol

Son düzenleme: 8 Ekim 2012
  2. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    Varokav farkı ile çok sıkı bir full rütin kombinesi .Hareketler daha güzel bir telafuz ile asla anlatılamazdı .

özellikle ;
    Burada adrenalinin doruklarına ulastım.

denizgnr97 ve varokav bunu beğendi.
  3. varokav

varokav Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    ters olmuş galiba:) inişte dumbel kalkacaktı:)))))))

---------- Post added at 22:48 ---------- Previous post was at 22:46 ----------

iyce karıştı neyse işte:)))) uygulayınca olur ileri düzey bodycilere tavsiye bu hareketler yeni başlayanlara ağır kaçabilir yani:)

---------- Post added at 22:52 ---------- Previous post was at 22:48 ----------

şimdi omuz antremanına gidiyom gelince bi yarim saat sonra falan bakalım yeni fikirlerle dönebilirim :) bu arada omuzdan bisepse bi damar koptu geliyo maşallah yeşilleniyo yeni yeni

---------- Post added at 22:54 ---------- Previous post was at 22:52 ----------

şimdi omuz antremanına gidiyom gelince bi yarim saat sonra falan bakalım yeni fikirlerle dönebilirim :) bu arada omuzdan bisepse bi damar koptu geliyo maşallah yeşilleniyo yeni yeni

4. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    Bir filizlenme varsa geleceğe umutla bakmak gerek :)

Sayfayı Paylaş