Aynı Anda 2 Farklı Protein Tozu veya AMinoasit?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ErbakanHoca tarafından 20 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ErbakanHoca

ErbakanHoca Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar
    mesela antreman sonrasında 1 ölçek optimum whey yarım ölçek de gaspari myofusion tozu shakerde karıştırıp içmek zararlı mı yarar lı mı?
    ya da herhangi 2 ayrı protein tozunu yarım ölçek ondan yarım ölçek ondan shakerde karıştırıp antrenman sonrası içmek nasıldır?
    Çünkü içindeki emilim süreleri falan farklı biri diğerini engelleyebilir mi falan diye düşünüyorum...
    Bu yapmak istediğimle optimumla hızlı kana karışan whey olacak ve aynı anda gaspari myofusion ile de (içinde kazein yumurta proteini var) önümdeki saatler için vücudumu beslemiş olacağım.
    böylece 37.5 gram protein almış oalcağım vücuduma hem de.
    Ve ayrıca Aminoasit ile Whey Aynı anda almak olur mu???
    Farklı vakitlerde mi alsak?
    Bilenlerin görüşüne ihtiyacım var önemli bir konu.

2. BuRaKxX

BuRaKxX Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    optimum gaspari olayını bende aynı şekilde yapıyorum. Bazen nitro-tech ile aynı şeyi yapıyorum. Ama bu kadar yüksek gramajda protein alırsan beraberinde amino asit tablet alman pek bi ekstra getirisi olmaz. bcaa ve glutamin ekleyerek antrenman sonu içeceği hazırlaman çok daha iyi olur.

3. ErbakanHoca

ErbakanHoca Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    ya söylemek istediğim
    iki farklı proteini aynı anda almak acaba destekler mi köstekler mi?
    Yani malum nitrotech hızlı kana karışan içindeki içerik %100 whey
    ama gaspari komplex bir protein
    ikisini aynı anda içersek karıştırıp falan acaba gaspari,nitrotech in emilimini köstekler mi?
    Ya da başka bir durum
    Aynı anda 5 amino+1 ölçek aminoasit
    amino hızlı kana karışır ama whey daha yavaş
    Bu gibi durumlar kafama takılıyor?

4. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    çok kafana takıyorsun müsabıkmı olacaksın? eğer öyle bir hedefin yoksa gercekten takma.

37,5 g zaten cok fazla en fazla 25 30 işlersin steroid almıyorsan..

karıştırmak iyi ama şu bilgiyi vereyim myofusion yuzde 65 whey yarım ölçek optimum yarım olcek myo antrenman sonrası icin ideal olur super olur hatta bunların yanına amino da atabilirsin tabi...

başarılar dilerim..

ErbakanHoca bunu beğendi.
  5. ErbakanHoca

ErbakanHoca Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    dostum mühim olan whey in en hızlı şekilde kana karışmasıdır,bu yüzden kafama takıyorum
    mesela o kadar kafama takıyorum ki bu konuları sırf Yarım yaglı sütün içindeki laktoz GH ı düşürür diye yatarken süt içmiyorum.

6. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    gh düşüren laktoz değil laktozsuz süt alsanda düşer düşmesinin nedeni geç saatte alınan karbonhidrat.
    whey hidrolizat var yeni parti myofusionda en hızlı kana karışan en pahalı toz dünyada.denemeni tavsiye ederim sadece myofusion bile olur 1 saat sonra da yemek tamamdır...
    nitro da cok kimyasal var ha kullandım ama sana tavsiyem myo nun yanına birde kreatin al ikili iyi gidiyor...
    takma gercekten cunku cok takınca dışarı arkadaşlarınla çıktıgında şu kadar yag var su var bu var diyip kendi psikolojinle oynuyorsun gerek yok...
    bende cok takardım 1 hafta mcdonalds pizza hut falan yaptım baktım cok bi fark yok haftada 1 zaten zararlı degil ha sana ye demiyorum ama bu kadar takma sonra sıkılıyorsun başıma geldi benim .

başarılar dilerim...

Sayfayı Paylaş