Aylardan sonra yeniden başladığım beslenme+antreman

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve arsonist tarafından 27 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. arsonist

arsonist Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Selamlar.geçen kış boyunca güzel idman yaptım ve iyi bir vucudum vardı.Resimleri bir süre sonra eklerim.Yaz boyunca idman yapamadım.Bıraktım nedeni yaşadığım olaylar ve psikolojimin altüst olması sebebiyle barı kaldıracak gücü kendimde bulamamdı.Uzun hikayeler konuya dönersek.
    Ölçü kaybım var.az yağlanmam var 4-5 kg kadar.Şuanda antranörün bana yaptırdıklarını yazıyorum ve yorum bekliyorum.
    Vucudum ise 1.75e 70kg.hafif göbekli trapez ve omuzlardan kurtaran bir yapıya sahip resim ekliceyeğim.

Antranörün verdiği beslenme ve suplement kullanımı şöyle:

Kahvaltı öncesi 1carnitin
    4yumurta beyazı+1tam yumurta az zeytinyağı ile omlet yapıorum yanında bir kalıp light peynir çay vs. 2 dilim tam tahıllı ekmek

idmandan 1 saat önce 2ölçek whey pro
    idmandan yarım s önce bcaa ve 2 carnitin

idmandan sonra amino ve glutamin takviyesi ve yağ yakımı enerjisi için yarım paket eti form pirinç

idmandan 1 saat sonra 300gr tavuk(2gün tavuk 1 gün kırmızı et) ve az pirinç yiyorum az yağlı pilav olarak yapılmış

akşam acıkırsam light yoğurt az salata veya tavuk vs de ihtiyacıma göre alıyorum

yatmadan glutamin

İdmanlar ise şöyle

15dk koşu bandında 9.6 da takılıyorum yoruldukça dinlenmek amaçlı 6.4e çekiyorum

Ardından
    leg raise
    cable mekik(düz mekik bacaklarımda garip bir ağrı yapıyor)
    dumble ile yanlara eğilme 5dk

(mekikleri 4 set yapıyorum kesin rakamlar yok zorlamaya çalışıyorum)

Diğer kas grupları ise 4x12 den göğüs-sırt-omuz-kol olarak parçalara ayrılmış
    Bacak idmanı ise birgün ön bir gün arka olarak her idmanda dönüşümlü

2gün git 1 gün dinlen tarzı çalışıyorum.Boş günler gene kardio(mesela geçen 50 dk basket attım bugun de boş günüm tempolu koşuya çıkacağım)

Bu sistemi nasıl buldunuz?Amacım öncelikle tüm yağı atarak yavaş yavaş kaslanmak ve eski gücüme kavuşmak.İdmanlar 1buçuk saat sürüyor ve kasları güzel zorluyorum.Önerilerinize açığım.

2. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    Öncelikle başarılar

İdmandan 1 saat önce 1 ölçek whey hemen sonra 1 ölçek whey tavsiye ederim . Ayrıca kullandığınız whey kaliteli ise aminoyu da bittikten sonra eleyebilirsiniz .

Kardio yu ant. sonrasına alın . Bu şekilde ağırlık ant. daki şiddet ve tekrar sayıları düşer .

3. arsonist

arsonist Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim gerçekten benim de aklımı kurcalayan bir konu özellikle kardionun önceliği.Antranöre bu konuyu soracağım.

4. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş