Ayarlanabilir dumbell

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve yeniyim tarafından 8 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. yeniyim

yeniyim Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba

ben ayarlanabilir dumbell almak istiyorum sizceinternetten mi alayım yoksa spor mağazalarından mı? nerede daha ucuzdur :D

2. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    ben geçende internette gezerken 32.5 kg ye kadar ayarlanabilir 1.300 tl vaya pahalı dumbell yaptırcaksan sanayide kaynakçıya yaptır mesela dips sehpasıda yaptırta bilirsin fazla malzeme yemez 250 tl internette ben resmi gösterip fiyat aldığımda işçilik filan herşey dahil 70 tl istedi farkı gör aradaki

yeniyim bunu beğendi.
  3. yeniyim

yeniyim Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    1300 TL mi? 2 adet dumbell? O ne abi ya 1300'e tam sağlam mini salon yaparım kendime...

bizim burada sanayimsi tarzı bir yer yok bunu yapabilecek ama internette 70'e filan görmüştüm daha ucuzu varmıdır diye arıyordum bu arada teşekkürler :)

4. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    valal 1300 görüdm bende şaşırdım 70 tl varsa link verirmisin bakıyım bi 32.5 kg ye kadar ayarlanabilir benim dediğim

5. yeniyim

yeniyim Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
  6. hakusama

hakusama Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
  7. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
  8. yeniyim

yeniyim Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    abi o dediğine ne gerek var ya :D ben 90 liraya çok diye bakıyordum bu arada :D

9. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    yalnız ayarlanabilir dumbell öyle olur senin dediğin döküm dumbell döküm dumbella boşa para verirsin spora yazıl daha iyi 1-2 ay sonra o ağırlıklar sana yetmez

10. yeniyim

yeniyim Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    20 kiloya kadar iyidir abi ya 1 yıl idare eder sanki beni..

11. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    20 kilo inan seni idare etmez 20 kg ağırlık deniliyor ama bir çok üründe 20 kg ağırlık çıkmıyor hadi çıktı her dumbell 10 kg olcak max bence gereksiz bende o düşünceyle 4 kg 2 tane dumbell aldım sonra 8 kg çift sonra 50 kg lik voit aldım 5 ay dayanmadı ağırlıklar 50 kglikte hepsini takarsam bir omuz presste iyi biceps filan hiç yormuyor bunu söylim düzgün salon varsa yazıl derim istediğin ağırlıklar hazır ama alıcam dersen karışmam alıcaksan paran varsa 50 kg al çok hırslı azimli değilsen 1 sene idare eder diğer seçenek sanayiye filan zor bar filan yaptır biraz paran varsa tanıdık filan varsa vaya ucuza yaptırabilirsin ben yaptıracaktım vazgeçtim demir kgsine 60 krştan yazdı bana normalde 1.5 tl 10 kglik plaka yaptıracaktım 6 tane filan vazgeçtim salon iyi dedim ama karar senin yalnız kondisyon çalışmak çok güzel oluyor vgde böyle birşey olsa keşke

yeniyim bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş