Ayarlanabilir Dumbell Acil . Kullanış

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve o`fear|eren. tarafından 23 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. o`fear|eren.

o`fear|eren. Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşlar 575 tl civarı birşeye .

Bench sehbası ,218cm uzun barı , 10 kg x 2 adet . 5 kg x 4 adet , 2.5 kg 4 adet plaka ve iki küçük bar kauçuk kaplı tutma yerleri . 6 adet vida aldım ..

İlk antrenmanı bugün yaptım fakat , sonuç ortadaki Sagi Kalev videolarında belli bir süre antrenman arası dinlenebiliyorsun . Ben ağırlıkları artırmak istediğimde ise gerçekten çok fazla zaman kaybı oluyor tek tek vidaları sök tak v.s 1 adette 25 mm bar yayı vermişler oda bench sehbasında ayak çalışma yeri için onu denedım oda tutmuyor ağırlığı .

Size sorum evde veya spor salonunda böyle ayarlanabilir dumbell ile çalışan arkadaşlar varsa bu zaman kaybını önlemek için önerileriniz nelerdir bana . Antrenmandan hiç bir şey anladım :S

2. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Önce iki dumbell ada ikişer 2.5 kilolukları(duruma göre 5 likleri) takıyorum ve yapacağım tüm hareketleri onlarla 15 tekrar civarı yapıp ısınıyorum, daha sonra ilk hareketime göre ayarlıyorum. O bitince zaten en az 2 dk ara vereceğim o arada da diğer hareket için ayarlıyorum dumbell ları. Zamanı en verimli kullandığım durum bu oldu şimdiye kadar, sana tavsiyem bir de bu şekilde yapman olur.

3. AnTiCoRe

AnTiCoRe Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Diş Hekimi
    Ağırlık plakanı artırırsın zamanla .Fazladan uzun ve kısa bar da alırsın.Böylelikle her hareketi aynı ağırlıkla yapmak zorunda kalmazsin.Bu da zaman kaybını epey azaltır.

4. mst_mysterious

mst_mysterious Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Bende 2 adet dambıl seti ve fazladan vidalar var.. Bir çift kısa barın üzerinde daima sabit bir ağırlık oluyor.. Ağırlığı arttıracağım zaman hemen ağırlık ekliyorum ve üzerindeki vidaları sökmeden fazla olan vidalarla sıkıştırıyorum.. Bir derece zaman kazandırıyor.. Evde çalışanlar için bu sorunun asıl çözümü fazladan plakalar,barlar ve dambıllar..

AnTiCoRe bunu beğendi.
  5. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

- Forum Kurallarına Uymayan İçerik
    aciliyet öncelik belirten başlık olmamalı

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş