Ayakta kalf ve kaval kemiği ağrısı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Valerio tarafından 10 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Valerio

Valerio Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Sadece sabahları oluyor işe gitmek icin kalkıyorum 200 metre servise kadar yürüyorum evden cıkmadna sadece whey protein iciyorum 15 dk sonra yürümeye baslıyorum ve inanırmısınız o 200 metreyi yürüyemiyorum agrıdan cunku cogunlukla kaval kemiğimin etrafındaki kaslar cok acaip sertleşiyor ve ayagımı kaldıramıyorum sızıdan sürüyebiliyorum hemende gecmiyor oturunca 5 dk da falan anca geciyor. bazende aynı olay kalflerde oluyor.

Zamanında basket oynarken de oluyordu buna benze o zaman doktor magnezyum fosfat galia suda eriyen o tarz bir ilaç vermişti ancak o laktik asit biriktigi icin oluyor diyordu...

Benim düşüncem ise su 95 kg yum 4 senedir vg yapıyorum ve bacak calısmıyorum nerdeyse hiç bundan dolayı backalar güçsüz kaldı ve vucudu tasıyamıyor die düşünüyorum ? glukosamin kullanmayıda düşünüyorum.

2. ColdOne*

ColdOne* Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci.
    Yer:
    In Flames
    aynı ağrı bende de var. bazen antrenmanı yarım bırakıyorum, sızıdan kaval kemiğime dokunamıyorum bile

Sayfayı Paylaş