Ayak tarak kemiğinde ağrı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Coentrao tarafından 25 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Coentrao

Coentrao Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Samsun
    Merhaba arkadaşlar.Futbol oynuyorum ve birçok kişi gibi basket toplarıyla şut antremanı yapıyodum daha sert şut çekebilmek için fakat yaklaşık 1 ay önce sol ayağımla şut atarken en içteki tarak kemiğime dokununca bile ağrıyacak şekilde bir ağrı girdi ve 1-2 gün sürdükten sonra geçti ve şuan günlük hayatta hissetmiyorum.Fakat her maça çıktığımda ilk sert şutumdan sonra aynı ağrı giriyor ve nerdeyse koşmama bile engel olacak derecede topa sert vurmaya gözüm almıyor o şekilde ağrırken.Bunun için neler yapabilirim ?

crixus57 bunu beğendi.
  2. selim4141

selim4141 Üye

Beğenileri:
    720
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Free
    Yer:
    Cehennemin dibi
    ßence hemen bir doktora görünmeLisin bende ayağımı burkmuştum ve üstüne basamadım bir kaç gün aradan aylar geçti ve ağrısı devam ediyordu uzun yürüyüşlerde yada koşu bandındayken doktora gittim ve bileğimin halinin içler acısı oldugunu örendim malesef 1 ay bileklik taktım geçmedi şuan alçıya alınacak ve geçmezse ameliyat..
    Yani durumu ciddi olabilir geç olmadan bir doktora görünmek en mantıklısı

3. crixus57

crixus57 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    dostum 2 sene önce paylaşmışsın şu an aynı sıkıntı bende var 450 kg leg press girdikten sonra 1 hafta sonra halı sahada topa ilk sert vurduğumda ayak tarak kemiğinde ağrı oldu normalde fazla birşey yok top oynarken oluyor. iyileştin mi ? nasıl bir tedavi süreci izledin?

Sayfayı Paylaş