Ayak kireçlenmesi ayak dondurma lütfen bakın

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Aslann tarafından 13 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Aslann

Aslann Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar annemde ayak bilegi kireçlenmesi çıktı ilaç tedavisi verdiler son olarak eger ilaç işe yaramazsa ayagını dondurucaklar yani hiç bir şekilde ayagını oynatamacak nolurusnuz bişeyler söyleyin yani ilaç tedavisi yaparken nelere dikkat etmek lazım Ayak bilegini fazla zorlamamak mesela yürümemek vb önerilerinizi bekliyorum yaşayan vardır bu drumu çogunuz sporcusunuz eklemler illaki zorlanıyor lütffen yardım edin konu ben olsam ayagımı kesseler umrumda degil ama konu canımdan çok sevdigim annem

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:03 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:57 ----------

arkadaşlar konu güncel lütfen bi bakın sadece bugun body yada ayakkabı markanızı düşünmekten vazgeçin bi öneride bulunun nelere dikkat edilmesi gerekiyor

2. carlitos

carlitos Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    13
    Hocam başka bir doktora gitmeyi denediniz mi ? Ayrıca bir fizyoterapistle de görüşün isterseniz.Tek doktora göre böyle önemli kararlar almak doğru değil.Bana da doktor yürüyemezsin ayak düşüklüğü var dedi ayağım 2 ay gibi bi süre hep uyuşuktu güç kaybı vardı yukarı kaldıramıyordum.Şimdi Allah'a çok şükür eskisinden daha iyi güzel bir fizyoterapi tedavisiyle.Geçmiş olsun umarım Anneniz en kısa sürede sağlığına kavuşur.

3. Aslann

Aslann Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    İnşallah iyileşir dostum fizyoterapistte gözükmedik tavsiyen için çok teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş