Ayak bilekleri

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve pehli_13 tarafından 13 Aralık 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. pehli_13

pehli_13 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ayak bileklerini inceltmek için, yapabileceğimiz bi çalışma varmı yani vardır heralde şöyle söyliyim ayak bileklerim çok kalın ya, ama yağ filan yok şöyle aynada vucuduma oranla bi bakıyorum ön bacak filan süper abicim sona dizlerin altına indikçe böle kocaman kas yığını(kalf deniliyo galiba) o kısım ve ayak bileği çok kalın duruyo aslında acayip sıkı bi kas dokusu var orda aylardır ip atlıyorum inceltmek için antrenmanlarda, acaba ayak numarasıylamı alakalı bi şey bilmiyorum artık arakdaşlar yorumlarınızı bekliyorum.

Pinky bunu beğendi.
  2. turkovic

turkovic Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    şaka mı yapıyorsun? yağ yoksa nasıl incelticeksin?herkes kavun gibi buyuk kalf ın hayalini kurarken senin yaptığın tam tersi bi olay.İp atlarsan orası daha bi çalışır ve sonuç kuvvetli bilekler...

3. Enigma

Enigma Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    genetikle alakalı kemiklerin iri anladığım kadarıyla,ayak bileklerini hayatta inceltemezsin.ip atlarsan kalfların gelişir bence azalt

4. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    -Törpülemeye ne dersin?

5. pehli_13

pehli_13 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Valla öyle yapcam heralde en sonunda :d çünkü baya uraştım inceltmek için. Antrenmanda idolüm olan abilerim var ordan hayranlığım var ince bacaklara, yoksa tabi klaın bacak da tercihim olabilir:d

6. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Kalin ayakbileginden cirkin pek az sey vardir katiliyorum!
    O zaman kalfları daha çok geliştirmeni öneririm, hiç değilse, kaflarının altında daha inceymiş gibi görünür ayak bileklerin.
    Kadınlarda ince ayakbilegi ve gelismis kalf birleşkesi süperdir :D
    Biz erkeklerde bile ince bilek önemli, ancak eğer kalınsa tek yapılacak olan kalfları öne çıkarak şekilde idmanlar yapmak.

erkan7 bunu beğendi.
  7. wrestler

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    -Tek kelimeyle;HAKLISIN :D

erkan7 ve Karasan bunu beğendi.
  8. pehli_13

pehli_13 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Hahahha evet bende bayılırım :D

erkan7 ve Karasan bunu beğendi.
  9. spudd webb

spudd webb Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    53
    ip atlıyarak kalf-bilek incelmez tam tersine kalınlaşır.yağ yoksa kemik büyüklüğünden iri duruyor oalbilirler.onunda çözümü yok

10. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Karasan haklı, benimde bileklerim kalın ama hiçbir zaman gözüme batmadı, bunun nedeni doğuştan büyük olan kalflarım sanırım...

11. wrestler

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    -Mestano;bunu daha önce rica edecektim ama yazılarını okudukça merakım arttı.
    -Senin bu doğuştan geniş omuzlu,doğuştan irikaflı,douştan büyük göğüslüve çalıştıkça durmadan irileşen vücudunun resimini ''kendi resimlerin'' bölümüne koyabilir misin?
    -Açıkcası merakım şu yönde; gerçekten böyle bi vücuda mı sahip,eğer sahipse nasıl bir vücut,yoksa bol keseden sallıyor mu?
    -Resimlerini merakla bekliyorum...

12. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    :D Doğuştan göğüslerim büyük dediğimi hatırlamıyorum, göğüslerim büyüktür ama bu spora başlamadan önce göğüslerimin büyük olduğunu farketmedim... Madem çok dikkatlisin, şunuda farketmişsindir,"Kendi vücut resimlerin" başlıklı yere hiçbir yorum yapmadım, belki 1-2 mesaj çıkabilir o da resimler ile ilgili değilde, arada açılan bir konu üzerinedir. Anlıyacağın, o bölgeye yaklaşmıyorum. Bu neden gözüne battı anlayabilmiş değilim ama, iri diye tabir ettiğimiz insaların omuzları, bacakları büyüktür, aynı şekilde bu insaların belleri geniş, kalçası çokta olmasa büyüktür(ki birçok yerde fazla kilolarım olduğunu, belimin ince olmadığınıda belirttim) ama sen görmek istediğini görmüşsün sanırım. Yaşım 17, 18'e girmek üzereyim, bu işi 1,5-2 senedir yapıyorum, yarım yamalak yapmama rağmen(özellikle bu sene) bu vücuda sahipsem, doğuştan gelen özelliklerimin büyük katkısı olduğu inancındayım.

13. wrestler

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    -Bu sporu yapan insanlara en çok yakışan özellik mütevazılıktır Mestano. Sormamın asıl nedeni bu. Yoksa iri vücut görmek için illaki senin vücudunu görmek gerekmiyor.
    -Söylediklerim yanlış anlaşılmasın.Maksatım tartışma ortamı oluşturmak değil. Yaşın bana göre küçük. Sadece bir nasihat diyemeyiz ama öneri...
    -İyi günler dileklerimle...

14. felixmaurice

felixmaurice Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SPORCU
    pehli_13 (pehlivan arkadaşım) :)
    bence işe ayakkabından başla sana şu antrenmanı yaparsan inceltebilirsin diyemem fakat giydiğin ayakkabının çeşidine göre kalf ve ayak bileğine bindirdiği yük değişkenlik gösterebilir. örneğin sürekli klasik ayakkabı giyiyorsan (kösele gibi) gerçekten ayak bileklerinde sürekli stres potansiyeli ve gerginlik söz konsu olabilir. spor ayyakabı seçiminde de tabanı dümdüz olan bir spor ayakkabı yerine topuk kısımının en uç nokta (parmak ucu) kısmından hafif yüksek olması ve tabanının hafif yumuşak olması gerçekten bileklerini klflere binen yükü aynı zamanda da aşil tendonlarını rahatlatacaktır.
    reklam olmasın diye düşünerek burada x... markanın X.. modeli diyemedim eger isterse özelmsj la yollıyabilirim.

15. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Yanlış bilgi! İp atlamak kas yapmaz! İp atlamak dayanıklılığa katkı yapar. Kasları sıkıllaştırır ve hacmen küçülmesi söz konusu olabilir bu yüzden. Yağ yakımı da ip atlamada yüksek olacağından yine incelmeye direk katkısı olacaktır. Ayrıca bölgede ödem varsa bunun da inmesini sağlayacaktır. Lütfen bilgi sahibi olmadığınız konularda konuşmayın, insanları yanlış yönlendirmeyin!

Lavinya10 bunu beğendi.
  16. wrestler

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    -Ödemin inmesini nasıl sağlayacak?Bunu biraz daha açabilir misin Estetik Fenomen?
    -Bence bölgede ödem şekillenmişse, ip atlarken buradan geçen damarlara daha fazla kan pompalanıp,buradaki basınçı artırabilir.Bunun sonucunda da ödemli bölgede ağrı şekillenebilir.

17. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    aslında kalınlığını bilmiyorum senin ayak bileğinin ama ilginçtir vücudumun kemik yapısına göre ayak bileklerim kalın calflarımda gayet iyi aslında çokda kötü olmamalı kalın ayak bileği gözünde büyütme bence kimsenin farkına varacağını sanmam

18. felixmaurice

felixmaurice Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SPORCU
    çok sürmez bu topic başlığı kitlenir.
    arkadaşlar yapmayın lütfen bi arkadaşımızın sorunu var problemi var çözelim biz sorun yaratmayalım

19. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    -Avatarına üstsüz resmini koyup mütevazılıktan bahsetmen ve öneri sunmanda oldukça ilginç ama kalsın almıyayım...
    -Ve bir dahakine iğneyi batırdıktan sonra, spotları benim üstüme çekip geri çekilmen yerine hiç batırmamanı rica ederim...

20. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    mestano ve wrestler konuyu uzatmayin.

Sayfayı Paylaş