Avrupa'da iyi marka yok mu?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve draft tarafından 17 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Sizlere kafama takılan bir soruyu sormak istiyorum. Bu sporu sadece Amerikalılar yapmıyor. Buna rağmen kullandığımız supplementlerin çoğu Amerikadan ithal. Bu da bize ürün kadar kargo parasına mal oluyor. peki bu kargo daha ucuza gelemez mi? Bunun da yolu bence daha yakın bir yerden sipariş vermek. İngiltere olsun, Fransa olsun, Almanya yi zaten biliyoruz (onlar hariç) buralarda üretim yapan firmalar yok mu? Daha doğrusu Amerikadan getirtmek için verdiğimiz parayla daha neler alabilirdik:( Mesela netrition.com a bir rakip avrupa kökenli site olması süper olmaz mıydı. Sırf biz değil, Asya, Avrupa daki birçok sporcu bu aradaki kargo fiyatlarının ucuzlamasıyla daha fazla supplement almaz mıydı? Aslında bu yazıyı sinirlendiğim için yazdım, yanlış yorumlanmasın. Bu konuda bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

2. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Aklıma ilk gelen ayrıntı olarak Weider'in Amerikan piyasasındaki ürün seçeneği çok azken Avrupa piyasasına çok daha fazlası ürün sunmasını örnek verebilirim.

3. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    avrupada supplement satan bir site arıyosun heralde ben kargo fiyatlarının çok değişeceğini sanmıyorum bb.com ve iherb in kargo fiyatları bence gayet makul seviyede

4. victory

victory Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0

aynen katılıyorum.

mesela BN'den 10lbs sipariş veriyoruz 80-85usd kargo tutuyor
    iherb'te 40usd

hele bu aya özel%50 indirim var 20usd'ye geliyor

çifte kaymaklı ekmek kadayıfı yani.

Sayfayı Paylaş