AVRUPA SAMPIYONASI HAKKINDA

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve cena tarafından 4 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

1. cena

cena Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar bu seneki AVRUPA SAMPIYONASI azerbeycanda gecilecek ve ben orada okuyorum:)dun salondayken 2 m civari bir adam yanindada yerden bitme birsey geldi saglam vucudu vardi adam squad da 200den yukari yapti millet bunu izliyor idi.sonra sordum nerelisin diye norvecli cikti dedi ki yanimdaki arkadasim sampiyonaya katilacak ondan izlemeye geldim dedi ama uzun olaninustunde cok bol birsey vardi ve surati cok kucuktu dedim kendi kendime BU mu ya katilacak sonra adam bir cikartti kol BENIM 2 BACAGIM KADAR!!!!adam tam bir bodyci cikti!inanamadim sonra iyice sordum sorusturdum antreman cikisi adam 2 sene oncenin avrupa sampiyonu ve norvec sampiyoruymus!!!!!Beslenme steroid ve supplement hakkinda booool bolll konustuk !!cok saglam adam di ya pazar gunu olacak avrupa sampiyonasi gidecegim bile 3.5 dolar:))))

2. cena

cena Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilk defa bir PROfesyonelle konustum ve yaninda ooldum!!acaip heyecanliyim su fotograftaki heriflerin aynisi:))ama fotograf cektirmedi ya:(

3. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Adı sanı varmıdır ? yoksa herkes gördüğü kişiyi dünya şampiyonu zannedebilir

Yada her iri vg ci kendini bir şampiyon olarak tanıtabilir

4. cena

cena Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    abi ya hic sorma sormayi unuttum fakat sormaya gerek yok yarin iste sampiyonaya gidecegim orada gorecegim adami kendiside dedi gel iuzlersin diye yani fake olmasi imkansiz avrupa 4.su ise azeri bir adam benim hocam buradaki mesela...yarin super olacak :!:

5. ozky

ozky Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Güzel fotoğraflar çekip foruma koyarsın artık ;)

Sayfayı Paylaş