Avcılarda kaliteli spor salonu???

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve playboy_89 tarafından 25 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. playboy_89

playboy_89 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaşlar,,öncelikle konuyu nereye açacağımı bilemedim,en mantıklı burası geldi.avcılarda oturuyorum 18 yaşındayım,şimdiye kadar evde çalışma yaptım,dumbell vb. aletlerle ama biyere kadar.kilo problemim de var,bir türlü kilo alamıyorum.1.71 boyum var 55 kilo civarındayım,hem sağlıklı bi şekilde kilo almama yardım edecek hemde bu işi gerçekten profesyonel anlamda bilenlerin olduğu bi spor salonu var mı bana önerebileceğiniz???
    şimdiden teşekkürler.

2. tLg

tLg Yeni Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    tLg
    bu ısde profesyonellerde var ama sen avcılar dıye bı sınır koyarsan oraları bılemem etılerde bı salon vardı bı arkadasımla konusuyoduk cok buyuk ve cok guzelmıs ama parasıda bı o kadar guzelmıs senın anlıyıcagın ne kadar guzel salon o kadar guzel para :)

3. qadir

qadir Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    eski milli vücutçu gürel özgürün salonu war orada ama adresini bilmiyorum.

4. playboy_89

playboy_89 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    avcılar dememin sebebi avcılarda yaşıyor olmam,,çok uzak yerlere gitmek istemiyorum...adres veya telefon verebilecek olan yok mu??çok da pahalı yerler bize göre değil,,hele etiler :)

5. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    avcılarda gürel özgürün salonu var baya meşhur..googledan arat sitesine gir bilgi sahibi olursun..

6. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Önce herhangi bir spor salonuna başla hareketleri öğren vücudun spor yapmaya alışsın ondan sonra doğru salonu zamanla bulursun öncelikle zaman kaybetmeden ucuz bir salonda olsa kaydol başla spora önümüz yaz şuanda kilo alman daha kolay olacağı için biran önce başlamanı tavsiye ederim

Sayfayı Paylaş