Atlantis Sports Center - Batıkent

Konusu 'Ankara' forumundadır ve Riazor tarafından 22 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
  2. CeidoX

CeidoX Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bugün atlantise gittim 2 kişilik genç üyelik için 2000 TL fiyat aldım. 12 AY 1 ay dondurma şansımız var

3. atlantisüye

atlantisüye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    atlantise üye oldum ama kesinlikle tavsiye etmiyorum. verdiğiniz paraya değecek bir yer değil. anlatıldığı ya da gösterildiği gibi değil. neyse ki üyeliğim üç aylık yaptırmıştım.
    -- salon kapasitesi hiç umurlarında olmadan sizden alacakları paraya bakarak güzel satış elemanlarıyla kandırmaya çalışacaklar. çoğu zaman koşu bandı için sıra beklersiniz çünkü kapasitenin üzerinde üye kaydetmişler. spor yaparken terinizin soğuması ya da sırada beklemek sorun değilse bir sey diyemem...

---koca salonda sadece bir tane soyunma kabini var. üye olun görün :) çünkü söylemiyorlar. ve nerede biliyor musunuz? konturplaklarla ayrılmış tuvaletlerle yan yana. yani spor yapmaya hazırlanırken ya da işiniz bitmiş spordan çıkarken giyeneyim derken hemen 50 cm yanınızdan ilginç ses ve kokuya maruz kalabilirsiniz. üzerinizi değiştirebileceğiniz ikinci bir kabin yok.

--- size üyelik aşamasın da söyleyecekleri aerobik plates yoga falan var ya onlara katılmak için rezervasyon yaptırmanız lazım. yani ben bu gün plates yapacağım dediğiniz de olmuyor. paranızı aldıktan sonra üstüne basa basa söylüyorlar sabah erken arayın diye. çünkü işin aslı 7:00 telefonu düşürebilirseniz rezervasyon yaptırırsınız. 7:15 öyle bir şansınız yok.

-- hamamı saunası buhar odası iyi. çalışır vaziyette. ama cıkınca dinlenmeniz için ayrılmış sadece 3 adet şezlonkta yer bulamazsanız. ki genelde bulamazsınız. sauna sefasından sonra malum yerde ki soyunma kabinine giderek üzerinizi buram burum tuvalet kokusu içinde giyinip vay arkadaş iyi geçirdiler diyebilirsiniz. ben diyorum.

sadece yarı olimpik havuza o kadar para vermeye değmez.
    Paylaş [​IMG] [​IMG]

Blonde bunu beğendi.
  4. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    3 aylik kaç paraya üye oldunuz

5. atlantisüye

atlantisüye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    üç aylık 750 TL

Blonde bunu beğendi.
  6. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
  7. CeidoX

CeidoX Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Atlantis verdiği sözün çoğunu tutmuyor kayıt olurken bana gelmediğinizde spor eğitmenlerimiz sizi arıyor gelin diye motive ediyor dediler ne arayan var ne soran diyetisyenleri tam bir para göz diyet programı için gittim ilk seferde ücretsiz dendi kadın konuştu konuştu tam diyet yazıcak bugünkü süremiz bitti bidaki seansta programı yazarız dedi. Tabiki ücreti olan 100 tl yi vermeniz karşılığında

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

8. matei

matei Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gidipte memnun olan var mı acaba. bende üyeydim ama kesinlikle memnun kalmadm.
    üye olduktan sonra muhatap bile bulmak imkansız. paranızı aldılar mı bir tanımıyorlar. vasat ve alt sınıf bir salon.

9. yavuzay

yavuzay Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Otomotiv
    Yer:
    Ankara
    avm ye tezgahı kurmuşlar gelsin üyeler :) arkadaşlar şehir fırsatı sitelerini takip edin şaşmaz yoluda açıldı zaten civarda bir sürü kaliteli yerler var uygun fiyata

Sayfayı Paylaş