Atlantis Sports Center - Batıkent

Konusu 'Ankara' forumundadır ve Riazor tarafından 22 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    vala parası olan harcıyo
    :)
    varki harcıyo
    bendeyok
    ben ancak aylık 50-60 tl ayırabilirim

2. thebky

thebky Üye

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Üyelerin yorumlarını aldıktan sonra kayıt olmayı düşünüyordum.Verdiğiniz paraya değiyormu ? salona girmek için avm nin içinden mi geçmek gerekiyor ?
    Anıt iş merkezinde oturuyorum bende

3. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    kapalı garajdan girişi var arabasız gelceksniz kapalı garaja inin -2de olması lazım benim görüşümü soruyorsan hocaları çok iyi ve ilgili satış ekibide gayet sempatik gezip görmeni öneririm

4. thebky

thebky Üye

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    hmm kapalı garaj girişini biliyorum ordan girebilirim o zaman.Bir ara gidip bakarım teşekkürler

5. okankut

okankut Üye

Beğenileri:
    312
    Ödül Puanları:
    73
    2800 tl çok para bence.
    Sonuçta benim için önemli olan ağırlık, havuzmuş, buhar banyosuymuş uzak olsun.

6. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    fiyat olarak bencede cok pahalı ama işte eve yakınlık olsun hocaların ve çalışanların ilgisi olsun kaydolmamda önemli rol oynadılar

7. fikreteda

fikreteda Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Vamos ile ben gidip görüştüm satış ofisi oldukça iyi çokta ilgilendiler şöyleki üyelik ücretleri yıllık 1250 ve 1400 ben bu görsele neden fiyatların böyle olduğunu sordum. açıkçası çok daha fazlasını hakediyor .açılışa özel fiyatlarmış oldukça iyi ben üye oldum tavsiye ediyorum Ankara için oldukça iyi bir yer.

8. ogan23

ogan23 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1250 ve 1400 mü :) bizim yarı fiyatımıza üye olmuşsunuz yanlış anlamadıysam

9. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    sınırsız üyelik deildir

10. blueank

blueank Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Andora hakkında bilgisi olan var mı?

11. thebky

thebky Üye

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Bir çok arkadaşım gidiyor memnun olduklarını söylediler

12. duvende

duvende Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Merhaba arkadaşlar, Macunköy'e taşındım ve evime en yakın spor center Atlantis gibi görünüyor. Serhat mahallesi yakınlarında bildiğiniz başka spor salonu var mı ? İyi forumlar...

13. jazz

jazz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    benim bildiğim atlantis kızılayda yıllardır eski şampiyolardan biri sahibi onunla bir alakası varmı acaba ?

14. yseyhan

yseyhan Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    ankara
    atlantis bana göre - görmüş ve incelemiş biri olarak konuşuyorum - eğer paran çoksa gidilebilecek bir yer. ama tabi gitme amacına göre de değişir durum. eğer fitnesimi yaparım, havuzuma girerim, sosyeteye karışırım, e param da çok diyorsan git. ama fitnesimi yaparım, havuzuma girerim, sosyete olmasada pek çoğu kalbur üstü kişilerle aynı ortamda çalışırım ama çok para vermem diyorsan aynı bölgedeki Andora ya gideceksin. Son olarak da ben hayvan gibi vücut geliştirme yaparım ya da yapmak istiyorum diyorsan ikisine de gitme. kızılaya rekor'a git. ter kokar,akşamları kalabalık olur ama her taraf iyi vücutlu gaza getirecek kişilerle doludur. erkek muhabbeti çok olur. her türden kişi mevcuttur, hocaları işi çok iyi bilir ve vücut yaparsın. atlantisin fiyatları zaten belli. ben andorayı ve rekoru söyleyeyim. andora yıllık sınırsız üyelik peşin 850-900 tl. rekor yıllık sınırsız 450 tl. seçim sana kalmış.
    ama benim gibi vücut geliştirme önce gelir diyenlerdeysen kesinlikle rekor derim. fakat bazı kişisel, işsel ve mesafesel problemlerden dolayı andorada çalışmaktayım. ama gönlüm hep rekordadır

15. Riazor

Riazor Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Ankara
    Atlantis için 1500 TL ödemeyi düşünüyorum. Kendilerine teklifi yapıp, kararlarını bekleyeceğim. Olursa olur, olmazsa kendileri bilir.

16. ogan23

ogan23 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Son durumu merak ediyoruz ne kadara bağladınız

17. yseyhan

yseyhan Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    ankara
    valla o basık yer için ben o paranın çok olduğunu düşünüyorum.yanlız bu arada ona yakın yerdeki andora da inanılmaz zam yaptı.yıllık 850 lirayken 1100 liraya çıkardı.bu da sanıyorum peşin fiyatı. baktılar ki atlantis fiyatta uçmuş ve civarda başka yer de yok,tek alternatif kendileri,bundan faydalanalım dediler herhalde.yanlız ne doğru dürüst ağırlık var ne de doğru dürüst makine.örneğin squatı smith machine de yapıyorsun sadece - ama squat için değil omuz için olanda- ve o da bozuk . 2-3 ağır çalışan sporcu aynı anda çalışamaz mesela.ağırlık yok çünkü.en büyük ağırlık 15 kg. plakalar ve ondan da tüm salon için 8 tane var. 10 kg lik plakalardan da 8 tane kadar var.gerisi fasa fiso ağırlıklar. 1 senedir alacaklar ama bir türlü gelmedi.hocaları iyi,cana yakın insanlar ama onlar da oranın sahiplerine etki edemiyor bu konularda anladığım kadarıyla...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:48 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:46 ----------

bu ara optimum yolunda,şeker fabrikasının ilerisinde sanırım.sağda bir yerde depar diye bir yer açılmış.arkadaşlardan duyduğum kadarıyla fen değilmiş.ama gidip bi görmek lazım.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:50 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:48 ----------

evet orda var.orası tamamen vücut geliştirme üzerine. bizim bahsettiğimiz batıkentteki atlantis yerleşkesinde yeni açılan yer.

18. korayuc

korayuc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar selam.
    15.05.2013'e kadar aile paketi (iki kişilik) üyeliğim mevcut. 2.000 tl karşılığı devredebilirim.
    ilgilenenler 0541 350 35 37'den bana ulaşabilir.
    Koray Üçpınar.

19. aaron27

aaron27 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ekim 2011 ayında 4 kişi bu salona üyelik başvurusu için gittik. Eşlerimizin çok istikrarlı olmayacağını tahmin ettiğimiz için 6 aylık üyelik yapıp 5. ay içerisinde üyeliğimizi arada ki farkı vererek 1 yıllığa çevirebilme ihtimalini sorduğumuz da tabi ki dendi. Kuzenim ve eşi Almanya ya yerleşmek zorunda kaldığı için üyeliği arkadaşlara devretmek istedik ona da tabi dediler. 5. ay içinde tekrar üyelik işlemleri yaptığımız da Serkan isimli işletme sahibi bunun olmayacağını, sözleşmeyi imzalarken bize vaatte bulunan Berna Hanım ın durumu kabul ettiğini ama buna rağmen yanlış anlatmış dediğini söyleyip kestirip attılar. Daha sonra Mustafa adlı diğer işletmeciyle konuştuğumuzda bizlerin aradaki farkla yıllığa, diğer arkadaşlara ise yeni üyelik ve +1 ay hediye ederek hepimize gönül alma adına üyelik verdiler. Yıl sonu yanlışlık yapılmış denilerek verilen +1 ay kullandırılmadan üyelikler bitirildi.
    1-2 hoca var gerçekten sağlam ama yönetim iğrenç. Yok ben yine de gideceğim diyorsanız yazılı bir şekilde anlaşma yapıp bir nüsha kopyasını almanızı tavsiye ederim. Kendi tek taraflı maddeler yazılmış sözleşme var ama kendi maddelerinizi de siz ekleyin derim.Aman ha kopyasını almayı unutmayın.

20. Cryptex

Cryptex Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    19.04.2013'e kadar olan Atlantis'teki sınırsız (bireysel) üyeliğimi 1200TL civarı devretmeyi düşünüyorum... ilgilenenler mesaj yoluyla ulaşabilirler...

Sayfayı Paylaş