Astsubay Meslek Yüksek Okulu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve EgHuLo tarafından 5 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. EgHuLo

EgHuLo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İyi Günler Arkadaşlar,
    Haziran ayı'nda Kara Kuvvetleri Astsbuay Meslek Yüksekokulu sınavlarına katılma ihtimalim var.Bedeni yeterlilik testinde;
    Barfiks'de kol çekme (3)
    30 Mekik(40-50 sn)
    ve 400 m. koşu(60-70 sn)

Arkadaşlar yukarda belitmiş olduğum hareketleri yapmam gerekiyor.Ayrıca boy-kilo oranına göre de 8 kg. vermem gerekiyor.Zaman dar,işim zor ancak kısa vadede uygulayabileceğim,yukardaki hareketleri ve uygun kiloya gelebilmek için yapmam gerekenler hakkında bilgi verebilirseniz memnun olurum.

Teşekkürler.

2. Deliammo

Deliammo Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Benim tavsiyem 1 ayda tek seferde 100 şınav 40 barfiks 200 mekik programları var internette onları uygula. Kullanıcı yorumlarına bakılırsa 100 şınav çekemeseler bile 60 70 şınav çekebiliyorlarmış tek seferde 60 70 şınav çeken adam 3 barfiksi de rahatlıkla çeker heralde.
    Koşuya gelince o konuda pek bilgim yok o yüzden ne söylersem yalan olur. Ama bacak antremanları koşma hızınıda geliştiriyormuş bir makalede okumuştum.

3. EgHuLo

EgHuLo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim.Başka öneriler var mı arkadaşlar?

4. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Koşu için bacak çalışabilirsin kondisyon idmanlarıda yararlı olabilir :) Ben 3,5 sene basketbol oynadım ordaki yaptığımız idmanlardan doğal olarak koşum iyi :)

5. byzkin

byzkin Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşim ben geçen yıl gitmiştim mülakatlara hani hevesini kırmak gibi olmasında sağlam torpilin yoksa hiç gitme. Ben parçaladım kendimi 32 kişilik grupta ikinci olarak bitirdim fiziki yeterlilik parkurunu 50 mekik 9 barfiks 65 sn kosu 15 m top fırlatma 2,30 cm uzun atlama yapmıstım. Gelgelelim sonuca 25 kişi gecti parkuru bunlardan 4 tanesi sözlü mülakatı geçti. 2 si ast subay cocuguydu birinin amcası yüzbaşı diğerininde abisi kıbrısta subaydı hatta kıbrısta subay olanın boyu barfiks demirine zıplamaya yetmedi yardım etmiştik :D Tesadüf dicen ama orda haliyle milletle kaynasıyosun muhabbet felan 3-4 kişiyle tanısmıstım bunlardanda 2si geçmişti yine ordu mensubu kişilerdi tabi nasipte varsa kazanırsın yine ama cokta hayal kurma benim gibi:D Yetiyoya ygs puanın pmyo basvur orda sınav var en azından emeginin karsılıgını alırsın.-

6. EgHuLo

EgHuLo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sağolun arkadaşlar.Bende bakıyorum internetten bir kişi de rahat kazandım yazmamış.Standardın üstünde performans gösterenler bile zorlukla girmişler.Hayırlısı.
    Teşekkürler tekrardan.

7. Emre94

Emre94 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    en iyisi polislik bende bu sene girecem pymo mülakatlarına artık hayırlısı:)

Sayfayı Paylaş