Aslan Elinden Kaçirdi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve saydam tarafından 19 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

1. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Galatasaray'ın da transfer listesinde bulunan Diarra, 26 milyon Euro'ya Real Madrid'e transfer oldu.

İspanya'nın Real Madrid Kulübü, Fransa'da Olimpik Lyon forması giyen ve uzun süre Galatasaray'ın gündeminde yeralan orta saha oyuncusu Mahamadou Diarra'yı tam 26 milyon Euro karşılığında transfer etti.

İspanyol kulübünün başkanı Ramon Calderon transferi Marca radyosuna yaptığı açıklama ile duyurdu. Ardından Lyon kulübü resmi internet sitesinde Diarra'nın transferi için Real Madrid ile anlaşmaya varıldığını açıkladı.

Real Madrid 25 yaşındaki orta saha oyuncusu için 26 milyon Euro ödeyecek Kulüp Başkanı, Sportif Direktör Mijatoviç'in transferi Lyon'un istediği fiyatın çok altında gerçekleştirerek büyük bir iş başardığını da söyledi.

Diarra transferinin kesinleşmesinden sonra Reuters'e yaptığı açıklamada, "Dünyanın en mutlu insanı olduğunu söyleyerek, "Real Madrid'de oynamak benim en büyük hayalimdi" diye konuştu.

"I’m the happiest person in the world," the 25-year-old told Saturdday’s Spanish sports daily AS. "It was a dream for me to play for Real Madrid and at last I’m going to fulfil it." Fransız kulübün bu transfer için 35 milyon Euro istediği, Real Madrid'in ise 20 milyon teklif etmesi üzerine çıkmaza giren transfer olayı, dün Olimpik Lyon kulübünden gelen resmi açıklama ile çözümlendi ve transfer için 26 milyon euro ödeneceği açıklandı. Başarılı orta saha oyuncusunun transferinin kesinleşmesi üzerine bir açıklama yapan Real Madrid teknik directörü Fabio Capello, "Takımımız için çok önemli bir transfer, kadromuzda yer almasını istediğim kalitede bir oyuncu. Oldukça güçlü bir fiziğe sahip ve takım içinde oldukça faydasını göreceğimize inanıyorum. Tarafların anlaşmaya varmasına çok sevindim" dedi.

Önümüzdeki günlerde Madrid'e gelmesi beklenen oyuncunun Kulüp ile resmi sözleşme imzalaması bekleniyor. Diarra, Real Madrid'in bu sezon, İtalyan Cannavaro, Hollandalı Van Nistelrooy ve Brezilyalı Emerson'dan sonra yapılan, 4. büyük transferi oldu.

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Galatasaray'ın da transfer listesinde bulunan Diarra, 26 milyon Euro'ya Real Madrid'e transfer oldu.

benim anlamadigim cimbom bu adami nasil kaçirdi? :badgrin: :badgrin: :badgrin:

3. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Peki siz okadar para harcayıp şampiyonluğu nasıl kaçırdınız :lol: :lol: :lol:

4. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    sapla samani karistirmayalim.o nu da o baslik da tartisalim.ama cok israr edersen söyliyim.harcadik basaramadik.ama gücümüzün yetmiyecegi seyleri de söyleyip milleti umutlanidrmadik.

5. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Şunu unutmayalım parayla ruh alınmaz fener gerçekten buyuk takım fakat ruhu yok

sen galatasarayın avrupa şampiyonu olduğu dönemde ki maçta gs li oyuncuların gözlerine baktınmı ? aynı kurtuluş savaşında savaş yapanlar gibi ifadeleri vardı işte o hırsa ruh denir o anda değil bir takım 5 takımda gelse hikaye

belki şimdi o ruhu kaybetmiş olabiliriz ama fener hiç bulamadı.. fener cumhuriyetini asla inkar etmem ama buda bir gerçek

6. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    flexor off topic yapiyorsun.bu baslik da ki soru 26 miyon euro yu gs nerden bulacakti?konun fb ile alakasi yok 8)

7. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Saydam,
    Türkiyede hic bir takim 26 milyon dolara bir oyuncuyu alamaz Fenerbahce dahil.

Galatasaray bu oyuncunun pesinde olabilir ama bonservisi ile beraber degil. Alacak olursa ancak kiralik alabilirdi.

Galatasarayli yöneticilerin bu oyuncuyu bonservisi ile beraber alacaktik dediklerini duymadim.

Galatasaray bu takimla bu senede sampiyon olur.
    Takim genclesti, ve cogu altyapidan.
    Bir kac seneye en az 2 tane yeni emreler cikacak, bunlardan biri Arda.

8. extensor

extensor Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Hedefimiz şampiyonlar ligi şampiyonluğu :)

Saydam şampiyonlar ligine ilk katıldığınız sene aziz yıldırım demedimi biz şampiyonlar ligi şampiyonu olacağız hani herkez umutlandırdıda 0 çektiniz :lol: :lol: hadi oda yetmedi hemen bir hoojidonk un yanına alexi aldınız diye bundan 2 sene önce gene demedi aziz başkan bu senehedefimiz şampiyonlar ligi şampiyonluğu demedimi sonra mancester dan 6 tane yediniz bütün bunlar olunca bide kedi uzanamadığı ete mundar der hesabı zaten galatasarayın ki de tesadüftü demedimi bir sonraki sene alex anelka ikilisi ile milanı guiseppe meazzada zorladınız da hani 3-1 yenildiniz (rkadaş alex anelka olsa nolur senin savunmanda ümit ozatlar servetler oynadıktan sonra) neyse maç bitiminde aziz çıkıp demedimi biz bu milanı kadiköyde mahfederiz diye peki 2 ay sonra noldu milan fb yi burada 4-0 yenmedimi seva gol atmaktan yoruldu adam gol kralı olmuş 9 golle 5 ini fenere attı zaten

Sonuç olarak Saydam Aziz ve diğer fenerbahçeli yöneticeler milleti umutlandırmadılar mı demiştin yoksa benmi yanlış duymuşum mesajımı es geçme cevabını bekliyorum :D :idea:

9. extensor

extensor Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Saydam hadi ya kaç gündür cevap bekliyorum yazmıyorsun!

10. Despo

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Nedir bu mesajin amaci ?
    Ister yazar ister yazmaz..

11. extensor

extensor Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Şakalaşıyoruz despo onun söylediği bir sözün aksini iddaa ettim çokta önemli bir konu olmasa gerek nede olsa burası konu dışı değilmi bizim saydamla aramızda ;)

Bu arada aklıma azizin klasiklerine yenisini eklediği ayrılıp geri gelme güven tazeleme sömürüsünden sonra taraftara seslenişi hatırlıyorum

"Artık Şampiyonlar liginde tecrübeliyiz(0 çekerek tecrübe kazanmış başkan) ve bu sene 100. yılımız ben inanıyorum bu taraftar ve bu takım bu sene sadece ligde değil şampiyonlar ligindede başarılı olacaktır (hadi be )

No comment diyorum başka birşey demiyorum (flexorun lafıdır)

12. extensor

extensor Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Gücümüzün yetmeyeceği şeyler söyleyipte vatandaşı kandırmak diye ben buna derim

13. Despo

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Senin bu yazinin amacinin sadece saka olmadigini sen benden daha iyi biliyorsun! ayrica bir kisi daha, forumdan bir kez uzaklastirildin ama nedendir bilmiyorum hangi baslikta tartisma var ya sen varsin veya sen yaratmak istiyorsun.

Konuyu uzatmiyorum, senden dikkatli olmani istiyorum.

14. extensor

extensor Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Tamemen yanlış düşünüyorsun despo şakalaşmaktan başka bir amacım yoktu eskide olanlar eskide kalır
    ayrıca tehdit eder gibi mesajlar atıyorsun ben kendimi biliyorum saydamı tartışma ortamına çeksem ne yararıma olacak sana yemin ederim ki öyle bir düşüncem yok senin düşüncen ise iftiraya giriyor

Neyse bu konu hakkında da bi daha mesaj atmayacağım için rahat olsun

15. extensor

extensor Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Ayrıca yanlış hatırlıyor olmalısın benim bu forumda tartışmaya düştüğüm tek bir insan vardı oda saydam değil masteer lada saydamlada tezat fikirlerde yorum alış verişinde bulunmuş olabiliriz ama hiçbir zaman saygı çerçevesinin dışına çıkmamışımdır özellikle masteer ı yazılarındaki akıcılığın dolayı çk taktir etmişimdir her zaman ve saydamda belkide bu forumda işini en iyi yapan yöneticilerden biridir (tek rep puanımıda o verdi gerçi hangi mesajıma verdi bilmiyorum ama sağolsun)yani şu an itibariyle herkezle aram iyi

Bilgilerine arz ederim :)

16. cango1983

cango1983 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    arkadaşlar galatasarayın istediği adam lenslte oynayan fransız diarra degilmiydi?hatta fransız milli takımında bile oynamıstı :roll: bana sankı karışmış gibi geldi,cunku herhalde yoneticilerde biliyorur bunun boyle olacagını

17. extensor

extensor Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Arap Saçı

Cango öncelikle adı bilinen 3 tane diarra var dünya futbolunda biri genç gelecek vaadediyor chelsea li 2. si lyonun orta sahasında ki vardı galatasaray bununla hiç ilgilenmedi zaten anca diarralar karıştırıldığı için saydam da şaşırmış galatasarayın onunla ilgilendiğini ancak real madridin 16 milyon euro ya almış diyor bu arada galatasaraın ilgilendiği lyonsa lens forması giyyiyordu taki bu haftaya kadar oda bu hafta içinde 6 milyon euro ya lyon a transfer oldu

Yani senin anlayacağım bu başlık daha en başında yanlış atıldı ancak saydamın dediğide bi yerden doğru çıktı saydam eski lyonlu diarra yı alamadınız diye dalga geçerken biz eski lensli diarrayı bile alamadık :)

saydam 16 milyon euro veremediğimiz için dalga geçti biz 6 milyon euro bile veremedik :D

18. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    extensor demiş ki;

Şakalaşıyoruz despo onun söylediği bir sözün aksini iddaa ettim çokta önemli bir konu olmasa gerek nede olsa burası konu dışı değilmi bizim saydamla aramızda Wink

extensor senle aramizda ne var anlayamadim?senle ilişkimiz admin-üye ilişkisinden ileri degildir,lütfen konusmalarina dikkat et,sizin deyiminizle herkes rütbesini bilsin...

extensor demiş ki;

Yani senin anlayacağım bu başlık daha en başında yanlış atıldı ancak saydamın dediğide bi yerden doğru çıktı saydam eski lyonlu diarra yı alamadınız diye dalga geçerken biz eski lensli diarrayı bile alamadık Smile

merak etme bu başlik yanliş atilmadi.yanlişsa da haber ve spor 3 ün yanlisi.aşagida linkleri veriyorum.

http://www.haber3.com/haber.php?haber_id=150345

http://www.spor3.com/haber.php?haber_id=151206

19. extensor

extensor Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Saydam dediğim gibi iş arap saçına döndü tamam zaten galatasarayın mahamadou diarrayı alcak gücü yoktu ve ilgilendiği haberini ilk kez duydum ama cangonun da dediği gibi gs asil lenste oynayan aliou diarrayla çk uğraşmıştı ama oda 6 milyon euro ya lyona transefer olmuş(not starsporun haberi)
    Neyse sonuç olarak söylemlerinde haklısın bide emin olun ki kavga çıkarmak için falan uğraşmıyorum burası konu dışı olduğu için öyle şakalaşmak için yazmıştım aziz yıldırımla ilgili sözleri hem ben aziz yıldırıma yazdım yahu sen niye alınıyorsun :) sadece cevap atarsın diye bekledim (fenerbahçenin haklarını ezdirmeyeceğinden şüphem yok ;) ) ama bu sözleri kişisel saldırı olarak anlamana çk şaşırttım bi önceki mesajımdada belirttim benim seninle bir problemim yok ayrıca bu foruma büyük emek vermiş başarılı bir yönetici olarak görüyorum seni (ama yazılarımı çk yanlış anlıyorsun üstad)
    Neyse başka birşey yazma gereği hissetmiyorum
    Kararlarınıza saygılıyım ancak hakkımdan yanlış düşünüyorsunuz

20. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    konuyu uzatmaylim extensor hala hata yapiyorsun,ben hic aziz yildirimla yazina cevap vermedim,verdiklerimin hepsi kendi adima olanlar lütfen dikkat et.ayrica forum kurallarini oku derim.ustad yasakli bir kelime.konu burda kapansin.siz fenerle, bizde cimbom un aciklariyla alay etmeye devam edelim.

Sayfayı Paylaş