Askerlikden Muaf

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve saydam tarafından 17 Haziran 2006 başlatılmıştır.

1. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    ASKERLİK HİZMETİNDEN MUAF TUTULMA TALEBİ

(Aşağıda anlatılan bu olay resmi kayıtlardan alınmıştır.)

Saygı değer Hakim Bey..

Saygılarımla size açıklama özgürlüğümü kullanarak bazı şeyleri bildirmek istiyorum. Umarım bu durumu en kısa zamanda açıklığa kavuşturursunuz.

Şu günlerde askerliğe çağrılacağım.

Adım Cafer Keskinbıçak .

24 yaşındayım ve şu anda 44 yaşında olan Mahmure adındaki dul bir bayanla üç yıl önce evlendim.

Evlendiğim kadının şu anda 25 yaşında Düriye bir kızı var ve babam Ferit Keskinbıçak ise bu bahsetmiş olduğum üvey kızım Düriye ile geçen yılın ocak ayında evlendi. Böylelikle babam, karımın kızı ile evlendiği için damadım olmuş oldu.

Aynı zamanda, üvey kızım da babamla evlendiği için üvey annem olmuş oldu.

Karımın geçen sene benden hamile kaldı ve bir Kamil adını koyduğumuz bir oğlumuz oldu.

Oğlum Kamil, üvey kızım Düriye'nin erkek kardeşi ve aynı zamanda babamın da hem kayınbiraderi ve hem de torunu, üvey annemin de erkek kardeşi olduğu için benim de dayım oldu.

Babamın eşi yani üvey kızım Düriye geçen sene kasım ayında babamdan bir erkek çocuğu dünyaya getirdi ve adını Arif koydular.

Arif'te ta babamın oğlu olduğu için benimde erkek kardeşim ve de kızımın oğlu olduğu için de benim torunum oldu.

Yani ben de aynı zamanda torunum olan Arif'in erkek kardeşi oldum.

Ayrıca bir annenin evladının babası eşi olduğuna göre bende eşimin kızının babası olmuş oldum.

Aynı zamanda kızımın erkek çocuğunun da erkek kardeşi oldum.

Kısacası ben şimdi aynı zamanda üvey kızım Düriye'nin oğlu Arif'inde büyük babasıyım.

Sayın hakim bey sizden ricam, benim askerlik görevimden muaf olmam yönünde karar vermenizdir.

Zira şu anda ben…..

Babam Ferit Keskinbıçak'ın oğluyum.

Babamın üvey kızım ile olan evliliğinden doğan Arif Keskinbıçak'ın büyükbabasıyım.

Aynı zamanda babamın torunu olan oğlum Kamil Keskinbıçak'ın babasıyım.

Bu durumda, sizde iyi biliyorsunuz ki mevcut kanunlarımız uyarınca büyükbaba, baba ve oğul aynı zamanda askerlik yapamazlar..

Saygılarımla…

Cafer Keskinbıçak.

Not:

Adıyaman ili …….. ilçesi ….. Asliye Hukuk Mahkemesince…..

Adli Tabiplik raporunda belirtilmiş olan psikolojik rahatsızlıklarından ve (!) aile içindeki dengesizliklerden dolayı Cafer Keskinbıçak'ın askerlik hizmetinden muaf tutulmasına ve askerlik şubesindeki dosyasına bu şekilde işlenmesine karar verilmiştir.

2. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    saydam abı elıne saglıkk cok komık ama yaa gulmekten yerlere yattım ben olcam bu adam bunları nasıl dusunmus dıye arastırırdım cunkı herkez bu baglantıyı koyamaz :D :D :D :D

3. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    inan okuduktan sonra afalladim ve kurdugu düzenegi çözemedim :lol: :lol: :lol:

4. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    ewet adam oyle bır duzenek kurmuskı akıllara zarar ama bu adam delı falan degıl ben bıle dusunemem valla bunu kımsenın aklına gelmez aklıma bır fıkra geldı bunla ılgılı onuda yazımde tam olsun
    adamın bırının delı hastanesının onunde lastıgı patlıyo asagı ınıyo lastıgı sokuyo o arada bunu bır delı duvarda ızlıyo ama delı hep guluyo adama bakarak o arada adamın ayagı bijon lara carpıyo hepsı kanalızyasyona dusuyo adam baslıyo arabayı tekmelemeye delıyı gulerken gorunce neye guluyon bılader dıyo delıde adama sana bır fıkır verımmı dıyo adam sasırıyo butun lastılerden 1 er tane sok hep sı 3 bijon olsun bırdene dıyo adam yapıyo oluyo adam bır tur atıp gerı gelıyo abı dıyo oldu bu kadar zekısın burda nıye kalıyon dıye delıde gulerek bız burda delılıkten kalıyoz dıyo salaklıktan degıl :lol: :lol: :lol:

5. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    hehe çok iimiş yaa yanlız ilk yazıdaki adamı dede olmasından deil pisikolojik rahatsızlıkdan çürüge cıkarmışlar :p

düzenek tutmamış yani :p

6. tahribat

tahribat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    biliyorum onu... raporda yazan

psikososyal durumu askerlik yapmaya elverişli değildir.

7. mito

mito Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Bu adama akli sorunlari var diyen doktorun aklindan suphe ederim :D

8. CYBER_COUNTER

CYBER_COUNTER Yeni Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Istanbul
    EĞER BU OLAY GERÇEKSE...

Bu adam ve ailesi sapıklığın ve şerefsizliğin sözlükte henüz tanımlanmamış bir seviyesinde bu ne ahlaksızlık bee ÇÜŞ.
    :eek: :eek: Ben hakimin yerinde olsam bu adamı ve 7 sülalesini ahlak suçundan hapse tıkarım. Sizin başınıza şöyle bir şey geldiğini düşünsenize arkadaşlar bi. İnsan kafayı yer. Bir de utanmadan askerlik için gitmiş mahkemede bunları anlatıyor. :x Pis sapık

9. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Binbir versiyonu üretilmiştir bu şehir efsanesinin.

10. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    hayatta sevgili babamın söyledigi benimde begendigim bi laf vardır.umarım sizde begenirsiniz HERKESİN ŞEREFİ BİLİR kısa ama anlamlı.adamın şerefi yoksa ne beklersiniz ki birinden :?

11. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    buna benzer bir olayda trakyada gercekleşiyor zamanında

adam çok içkili 5 yaşındaki çocuguyla düğünden dönüyor arabadada içki şişesi var

adam hemen oğluna bunu iç diyor ve içiriyor polis adamı durduruyor ve lütfen üfleyin diyor adam cihazı üflüyor ve

polis beyefendi siz içkilisiniz diyor

adam senin cihaz bozuk ben içki içmem diyor

polis bozuk olamaz diyor

adam hayır bozuk hatta oğluma üflet yine içkili gösterir diyor

polis seyret gör diyor ve cocuga ufletiyor

polis bir anda afallıyor ve kusura bakmayın beyefendi haklıymışsınız buyrun devam edin :D

12. mahoni1987

mahoni1987 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Abiler türklerdeki pratik zeka dünyada hiçbir milletde yoktur herhale.Herkes su aklı yararlı yönlere çalıştırsa biz den ileri millet olamaz.

13. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    saydam kafam zaten balon gibi allak bullak oldu şimdi karıştı valla iyice kafam öfffbe ALLAH davaya bakan hakime ne olmuş kesin verem olmuştur

Sayfayı Paylaş