Askerlik?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve big-dog tarafından 20 Şubat 2006 başlatılmıştır.

1. big-dog

big-dog Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    beyler askerliğini yapmış olan arkadaşlar ,askerlikte nası oluyor vucut çok mu hacim kaybediyor? kayıpsız geçme gibi bi durum yok heralde.. ya da bu body i ne kadardır yapıo olmanlada ilgili sanırım....

2. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Re: Askerlik...????

Kendini şartlamamak lazım, bazı arkadaşlar Eski Foça'da bile hiç hacim kaybetmediler.
    Doğru düzgün yemek yiyemiyorsun, uykusuzluk had safhada, sıcak falan filan, adam 86 girdi, 86 çıktı, kaslı ve define olarak.
    Sanırım çok sağlam alt yapısı olanlara birşey olmuyor.
    Boksör, çiftçi tarzında arkadaşlar hacim kaybetmediler, ama ben mesela eridim, 14 kilo verdim.
    Vücudumun alışık olmadığı tarzda bir kondüsyon çalışması etkisi yaptı, ama bu sorun değil, iyi beslenmeye başladığın anda kilonu geri kazanıyorsun.
    Kazandığın kondüsyonda cabası.

3. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Askere daha gitmedim ama bir abi anlatmıştı askerde süper definisyon yapıldığını. Bence askerlikten evvel baya sağlam bulk yapıp askerliği de definisyon dönemi olarak görmek lazım.

4. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    dustugun yere baglı rahat olursun yaglanırsın sert biyerdir ne varsa gider alt yapı kalır :D

5. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    benım gibi 17 ay spor salonunun sorumlusu olursan bir şey kaybetmezsin

6. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    ne bişey kaybetmesi edobey hacim ve kütle artı olarak...Yapmak gerek yane...

7. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Askerlikte spor salonu sorumlusu olmak için ne gibi özellikler gerekiyor?

8. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Bende spordan sorumluydum, cocukların şnav ve barfikslerini en iyi duruma getirmekten sorumluydum.
    Aynı zamanda 2400 ve 3000 metre koşuları yapıyorduk.
    Sana sunu söyleyeyim asteğmen olursan, bu fiziğinle sana kesin o tür bir sorumluluk yüklerler Blitz, çok güzel bir olay, 200 kişiye ellerinde tüfekle curl yaptırmak, shrug yaptırmak ve en güzeli şiştiğin zaman, t-shirt'unu cikartip body show yapmak :D
    Bir gün yaşlandığımda sahneye çıkmadım diye üzülmem, sahneye çıkmadım belki ama bayağı bir alkış aldım :D

9. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Abi süpermiş ya feci özendim sana ama beni kesin masa başına oturtacaklar çünkü makine mühendisliğinde okuyorum.

10. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli

11. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    haha ben askerde, barfixte 16 tane aralıksız cekerek boluk birincisi olmama ragmen, beni insaat cavusu yaptılar....İşletme mezunu olmama ragmen, harc karmayı sıva yapmayı/yaptıormayı ogrendim... cok komik yaa.. 93 kilo gidip 69 kilo donmustum.... kickbox hocalıgı yaptıgımı soyledigimde de, bana spor özürlü arkadasların grubunu werip , bunlara yürümesini ogret demislerdi...
    Gerci ozaman da kötü bir fizigim olmamasına ragmen,i body namına hicbiseyim yoktu.. Simdi gitsem ne olur allah bilir.. :) ama ozellikle beslenmene dikkat et blitz. ( kısa donem olursan).. rejim yapmadan 93 ten 69 a inmek ilginc olsa gerek... simdi 99 um :p dalgalı bir grafik...
    keske 69 kilo iken ölcülerimi alsaydım..

12. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    arkadaslar4 sporcuyum diye de fazla ortalıkta dolanmayın tamam spor salonunun sorumlusu olduk ama olmadan öncede kazma kürek baya çalıştık nerede taşınacak yük varsa hususi beni çağırırlardı o yüzden fazla gerinmeye gelmez askeriyede :lol:

13. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    bende manisa kırkagaç alay jimlastik salonu baş antrenöruydum fakat
    oradaki piskoloji bile ölçü kaybettirir kim olursa olsun. (yemek hasret gibi şeyleri katmıyorum bile

14. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    blitz ben bu işin içindeyim ben eskişehirde ana jet üstünün salonundayım.cok sacmaca izmirli bi cüneyt abi vardı adam izmirde hoca onu aylarca hava hastanesinde görev verdiler böle bi insanı.salonada bu işden anlamayan birini getirdiler.gitmesine bi kac ay kala adamı saolna verdiler.en son bi asker vardı adamı artık gitmeseydi inanın tekme tokat gömecekdim.ya camı acacam acma komutan kızar diyor,müzik cd si takıyorum calısanlara gidip diyor ki bu müzik cd sinden rahatsız oluyormusunuz ben takmadım fırat takdı diyor.mileet bana gelip kardesim biz rahatsız olmuyoruz sen tak diyor.sonunda defoldu gitti

yani diyecegim askeriye bu cok cok iyi bilsenizde bu sporu hersey komutanın 2 dudagı arasındadır.ana blitz bence sen kısa dönem olursan seni posta veya söfer yapabilirler ama sivil cünkü boy var,vücut ta var.egitimde var.seni salonda harcatmazlar sansına küs.seni daha iyi yerlerde degerlendirirler :D

15. konadabokar

konadabokar Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    borsa
    Yer:
    karşıyaka
    mühendislik mezunları genelde astek oluyorlar ben maliye mezunuydum 5 ay beş gün yaptım 98 gidip 78 donmustum gazinoda digiturk kumandasından sorumlu çavuştum şaka yapmıyorum gerçekten askerlikte ALTIN KURAL hiçbirşey bilmemek bilgisayar dahil ne sorarlarsa sorsunlar bilmiyorum dedim ve kumandayı kaptım benden söylemesi

16. StRoNgMaN

StRoNgMaN Yeni Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    ben define olmak icin askerligimi bekliyorum ozaman...
    1---2 sene sonra defineyim :lol: :lol: :lol: :lol:

17. gardyan

gardyan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ya ben şunu anlamıyorum bu sitede neden herkes birbirinden alıntı yapıo kendiniz yazsanıza kardeşim

18. kreodaites

kreodaites Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    Ben 93 kilo gittim 71 kilo geldim kısa dönem olarak yaptım bi de...ilk ay (acemilikte)nerdeyse hiç kilo kaybetmedim usta birliği eziyet oldu tam anlamıyla.,ne yemek ne uyku ne dinlenmek...tamamen şans işi bu.

19. ofbeat

ofbeat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ya bu konuda bir sorum olucak simdi gidiyoruz 1 ay acemi diymi sonra 4 senelik üni bitirince kac ay geri kalanını yapıyoruz orda meslegimize göre birşeyler yapıcaz diymi ? benim pek bilgim yok bu konuda yardım ederseniz

Sayfayı Paylaş