Askerlik ve bu süreci minimum hasarla atlatmak??

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve oytun tarafından 20 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. oytun

oytun Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    kasım döneminde inşallah kısa dönem asker olucam mesle şudur ki ordunun yemekleri malum bol karbonhidrat düşük protein bazı birliklerde bu durum degişebiliyor şans meselesi babam komando tabur komutanlıgı yaptı etlerle besledi birlikte herkes tosundu masallah:D

bu süreçte düşüncem ton balıgıdır vb şekilde artık yemeklerde takas sistemi nasıl oldurursam protein miktarını elden geldikçe yüksek tutmak ancak gün kadar açık ki günlük ihtiyacın yakınına bile yaklaşamıycam, yemek seçen de bir insan oldugumdan çok karbonhidrat veya ıvır zıvır çöp yiyeceklere de abanmam artık çıkan et ve sebze neyse yicem

bu süreçten minimum hasarla çıkmak için artık vücut agırlıgıyla spor barfiks şınav mekik elden ne geliyorsa yapıcam kaç zamanın emegi var

askere gidip dönen sevgili bodyforumtr sakinlerinden de öğütlere açığım?

2. Akay

Akay Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Her şey gideceğin yere bağlı. Ben bu açıdan çok şanslıydım. Neredeyse her kahvaltıda peynir çıkar, haftada 2 kere falan yumurta. Yemekleri şirket yapıyordu benim olduğum yerde ve yemekhanecilerle de aram iyi olduğu için istediğim kadar stoklayabiliyordum. Her pazar spora gittim çarşıya çıkınca, haftada 1-2 kerede betondan ağırlıklar vardı max. 10-15kg ama onlarlada idare ettim. Yinede 7 kilo verdim ama geleli 3 ay oldu ve eski formuma çok yakınım şu an. Pek kafana takma altyapın varsa çok hızlı toparlayabilirsin geldikten sonra. Kolay gelsin İnşallah iyi bir yere düşersin.

oytun bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş