Askerlik dönüşü yağ yakım ve kas hacmi arttırmak için çalışmalar.

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve safeo tarafından 26 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. safeo

safeo Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kocaeli
    Arkadaşlar merhaba. Uzun bir süredir yoktum askerde olduğum için. Askerliği çok şükür tamamladık ama paşa koruması vs hayalleri ile yaptığım six pack li görüntünün '' G '' si kalmadı. İkmal birliğinde olduğum için sporun '' S '' yoktu ve üstüne üstlük yazıcı ve bölük çavuşu idim. Yani hep hareketsizdim. 85 Kilo gittim ve en son 106 kiloyu gördüm.15 Şubatta terhis oldum ertesi gün spor salonunda soluğu aldım :))

İş olmadığından ve yeterli zamanım olduğundan dolayı çift antreman yapıyorum. Kahvaltı ve öglen yemeğinin ardından salona gidiyorum ve tek bölge agırlık çalışıyorum tabi girişte ve çıkışta yaptıgım ısınma cardio çalışması da max. 45 dk. Akşam saat 7 gibi de giderek cardio yapıyorum.ortalama 75-90 dk.

BESLENME
    Sabah Kahvaltı :: 5 yumurta ( 2 tam 3 beyaz ) + 100 gr yulaf
    Kahvaltı sonrası yediğim 3 öğün :: 170 gr tavuk göğsü + 75 gr kepekli makarna veya pirinç lapası ( ilk etapta makarna tercih ettim pirinç bir miktar su tuttuğu için )
    Antreman öncesi ( agırlık ) :: Multipower bcaa 5 tablet + Nescafe + Aspirin
    Antreman öncesi cardio :: Multipower bcaa 5 tablet + Nescafe + Aspirin
    Antremanlardan sonra :: Multipower %100 whey protein 1 servis ( 3 ölcek de 24 gram var ben 4 atıyorum 30 a tamamlamak için + 5 gram glutamine ) + 1 yeşil elma
    Gece yatmadan önce :: 1 kaşık elma sirkesi içine yarım limon + 5 gram glutamine + 200 gram yağsız tuzsuz diyet lor peynir
    Ara ara açlık hissi doğunca eti form mısır patlağı fln yiyorum. Gün içinde içtiğim yeşil çaylar bitki çayları fln var. 2 tane soda içiyorum hergün ( sade )

ANTREMAN
    Ağırlık Antremanlarını tek bölge yapıyorum şu an
    Göğüs -- Ön kol arka kol -- Bacak -- Omuz -- Kanat Şeklinde. göğüs ve kol çalışmasındaki gün bacak çalışarak üst gövdemi dinlendirmiş oluyorum. Dinlenme günümü yorulma tempoma göre ayarlıyorum genelde bacak gününden sonra oluyor zaten :) Girişte ve çıkışta ya spin bike yada tempolu yürüyüş yapıyorum ısınma ve soguma için ortalama 40 dk ( 20 - 20 )

Cardio
    Cardiıo çalışmasına spin bisikleti ile baslıyorum ısınmak için 20 dk daha sonrasında koşu bandında interval cardio yapıyorum. 40 Dk koşu bandı sürüyor. ilk ve son 5 dk yürüyüş geri kalanı koşu-yürüyüş şeklinde en son yine spin bisikleti ile bitiriyorum. Mide antremanını bir gün yapıp bir gün yapmyorum yaptığım sabit bir mide antremanı yok acıkcası aklıma ne gelirse yada instagram da gezerken yeni hareketler keşfedip onları deniyorum

Sonuç Olarak 11 günde bugün itibari ile 4 kilo verdim. Kilo şu an 98 arkadaşlar Hedef : 85 tabi yağ kas orantısına göre 90 da da kalabilirim duruma bağlı.
    Herkese başarılar iyi forumlar.

Akay ve By10ur bunu beğendi.
  2. ozgur06

ozgur06 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Boy kac acaba?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

3. safeo

safeo Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kocaeli
    Boy 178 Kilo 97 su an. Günde yaklaşık 4 kez protein tozu alıyorum 30 ar gramdan günde 15 gram glutamine alıyorum. Noxtreme aldım bir kutu da Multipower beslenmem yağsız yine ama miktarlar biraz arttı. Kas kütlem arttı incelme ve görüntü de toparlama hızla ilerliyor. Kol soguk 43.5 oldu şuan. 1 ay sonra 2 ay efedrinli katı diyet yapıcam o yüzden biraz daha kaybettiğim kası kazanmak için çaba gösteriyorum. Teşekkürler yine yazıcam arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş