askerlik öncesi supplement kullanımı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve lampard tarafından 16 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. lampard

lampard Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba arkadaşlar ben kilo almak için bb yapmaya başladım 1 ay oldu 2 kilo aldım şubatta askere gidecem şubata kadar bu tempoyla gidemem çünkü bütün günüm yemekle geçiyo supplement kullanmam şart peki askerden önce kullanmam doğru olur mu askerliğim kısa dönem olacak yaklaşık 6 aylık aradan bahsediyoruz bünye olumsuz etkilenir mi ?
    bu arada istediğim tozu elde etme şansım var kuzenlerim avrupadan istediğimi yolluyor şu anda weiderin 4 5 ürünü var elimde kuzu kuzu duruyolar odada haptan tutun protein karbo tozuna kadar her çeşit var :) mega mass 4000 i kullanmak istiyorum içinden bcaa hediye olarak çıktı onu kullanmam doğru olur mu kilom 55 boyum 176 yaş 22

2. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Bünyen olumsuz etkilenmez .
    Mega mass kullanıp daha hızlı kilo alabilrsin -Beslenmenide ihmal etmemek kaydı ile.
    Amacın kilo almak olduğundan bcaa kilo almak ile doğru orantılı değil kullanman sana kilo olarak bir şey katmayacaktır.
    Hayırlı tezkereler

lampard bunu beğendi.
  3. lampard

lampard Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    teşekkür ederim peki ilk defa kullananlar için kutuda gösterdiği ölçek fazla mı gelir günde 100gr ölçek yazıyor

4. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Gainerdan bahsediyorsanız kutu üzerinde ne yazıyorsa o şekilde kullanabilirsiniz ,sonuçta karbohidrat ağırlıklı ürün size bir zararı olmayacaktır,süt ile birlikte için daha fazla verim alırsınız.

lampard bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş