Asimetrik kaş ve dudak YARDİM edenlere mutesekkirim

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve dalgarome tarafından 29 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. dalgarome

dalgarome Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaslar benim kaslarim ve dudagimin yarisi asimetrik kaslarim fazla belli oluyor zaten dudaklar ise kaşlar kadar belli olmasada videolarda yada fotolarda belli oluyor. Ben oyunculuk yapmayi istedigim. İcin cekimlerde hep gozum ve aklım oraya gidiyor. Şimdi size mumkunse fotolar ile aciklayacagim . Dudaktan pek umutl olmasamda onerilerinizi bekliyorum yardima ihtiyacim var bu isten anlayan birilerinden.
    --- Mesaj birleştirildi, 29 Ağustos 2014 ---
    Bikac foto daha odakli olarak koyuyorum. 2 sene once yuz ustu dustum yere kapaklandim. Bayıldıgım icin .. İste o gunden bir iki hafta sonra dikkatimi cekmisti sanırım ama orda mi oldu bilmiyorum

Ekli Dosyalar:

• image.jpg
      image.jpg
      Dosya Boyutu:
      8,5 KB
      Görüntüleme:
      1.620
    • image.jpg
      image.jpg
      Dosya Boyutu:
      6,2 KB
      Görüntüleme:
      1.562
    • image.jpg
      image.jpg
      Dosya Boyutu:
      9,5 KB
      Görüntüleme:
      1.594
    • image.jpg
      image.jpg
      Dosya Boyutu:
      9,5 KB
      Görüntüleme:
      2.131
  2. aredhelar

aredhelar Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Gözlerinizi tam görebilsem daha net bir şey diyebilirdim ama kaşınızın biri düşmüş olabilir, asimetri görüyorsanız. dudağınız bana yapısal geldi ve öyle çok bi asimetri yok ama sizin gözünüz görür, oraya takar biliyorum :D
    Eğer kaşınızda gerçekten (sonradan olan) bir düşüklük varsa, estetisyen- nörolog görüşmesi yapmalısınız. Ayrıca, hızlı kilo verdiğiniz zaman da yüzde çökme olabilir, öyle bir durum varsa gözünüzden başka alt yanaklarınızda da görürsünüz etkileri. estetik cerrahla konuşmanız lazım çok rahatsızsanız kaşınız konusunda. düzeltebiliyorlar. ama genel olarak fikir soruyorsanız bence bir şey yok ve hatta kaşınızın şeklinden bile kaynaklanıyor olabilir durum. (bu durumda da kaş dizaynı yapan profesyonellerden yardım alabilirsiniz, sorabilirsiniz doğrulamak için :)

3. Fraktal

Fraktal Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    18
    Şimdi öncelikle bu materyalist felsefenin hortladığı ve her şeyi dış görünüşle değerlendirdiğimiz bir dünyanın sonucu... Hiçbir insan kolay kolay simetrik değildir diyerek sözlerime başlamak istiyorum: 10 kişinin kulaklarına bak vapurda, otobüste veya kaşlarına bak. Emin ol detaylı bakarsan çoğu asimetrik. Sen onları bir kere, kendini ise aynada defalarca gördüğün için onları kusursuz kendini kusurlu görüyorsun. Doğa yarıtılış itibariyle kusurun kusursuzluğu üzerine kurulu. Yani tüm çimler eşit boyda değil, farklılık ahenk yaratıyor... Ama gene de hala sorunsa kaş konusunu alarak halledebilirsin (ortasını), fakat ben sorun görmedim bilmeni isterim. Tv dünyasına bakarsan da az biraz sinemayla ilgilendiğim için söylüyorum; birçoğu estetikli, makyajlı ve kamera açılarıyla öyle gözüken tipler. Mesela Ahmet Kural, birçoğumuz 170 boyu kısa kabul ederiz ama kimse Kural'ın 173 olduğunu bilmez, çünkü castı öyle bir seçerler ki adam sırıtmaz kamerada, kısa gözükmez. Veya kendimden örnek vereyim dudaklarım kalın, kaşlarım da kalın ve senin tabirinle hatta fazla asimetrik; ama ben fotomodellik yapıyorum zaman zaman bu nasıl olacak şimdi? Vücut forumundayız herkesin baklavası simetrik mi? Veya arka kolla orantılı mı gelişiyor bicepsleri? Göğüsleri orantılı mı hacim alıyor? Hayır. Fakat gene de sorun diyorsan tavsiyem dudaklarından birine silikon takviyesi yaptırabilirsin, kaşların için de profesyonel bir berbere gidersen sorun çözülecektir.

maietnigri ve SoldiersOfGod bunu beğendi.
  4. dalgarome

dalgarome Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Mesajlarinizin icin cok tesekkur ederim. Evet vucudun iki tarafinin farkli oldugunun farkindayim zaten fintess a basladigimda ilk farkettigim sey omuz larimdan sol omuz boyun baslangicinin yuksek oldugu idi. :) kaşlarimin yamuklugunu sanirim berberde duzeltebilirim ama bilmiyorum adama sormustum duzeltebilrmsn abi diye, ustten aldi azck birakti sonra dudak konusu o düşmemden oldugu icin cok kafama takiyorum yuzustu dustum kan revan icinde uyandim çenemi yardıgım icin... O zaman dudagim uyusuktu yani sanki disci uyusturmus gibiydi bi iki haftaya duzeldi ama oyle kaldi sonra... Suan yeniden bi darbe yapip yine iyilesmesinimi beklesem .:) oyunculuk icinse şunu soylemeliyim kamdra onunde gozume cok takiliyo dudak tembelligi gibi ama degil boyle degisik bilmiyorum doktorluk bi durumu yok heralde ama bunlari dusunuyorum.

Bu arada evet 100 lu kilolardan 73 e kadar gelmistim

5. dalgarome

dalgarome Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    dudaklarım konuşurken yamulmasa sıkıntı etmezdim fakat çok gözüme batıyor kendimi izlerken bu yüzden oyunda bazen oraya kayıyor aklım... egzersizle falan halledebilirmiyim acaba diye düşünüyorum konuşurken yamulmaları... yada bu düşmenin etkisiyle sinirlerin ölmesine bağlı bir tembellikmi acaba diye düşünüyorum...

çünkü açbucuk hatırlıyorum; düştüğüm zaman suratımın fotodaki sağ tarafı uyuşmuştu ve birkaç gün öyle kalmıştı diye hatırlıyorum. doktor tanıdığmda var onada sormuştm abi bu böyle nolcak düzelmicekmi falan düzelir dedi sonra bi şekilde unutturdu o kardeşim onu bana... şu sıkıntımı halledersem az buçuk kilolanmadan başka derdm kalmicak vücudumla (kıl skıntımda varda salladım artık onu traş makinesi aldm :D )

fikirlerinizi bekliyorum teşekkürler

6. aredhelar

aredhelar Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    egzersiz etkiler mi bir fikrim yok, olanlar yazar.

Bir sene önce çenemden ufak bir kist alınmıştı. zamanla dudağımın sağ tarafında bir çökme ve kayma olduğunu düşünerek doktoruma gittim ve nörolojik test yaptırmamı söyledi. Yaptırdım, MR bile çektirdim. Doktor bana nörolojik bir durum olmadığını, sinirlerimin gayet düzgün olduğunu falan dedi. Şimdi tekrar estetik cerraha gidip durumun raporunu vericem, bakalım ne dicek. Yani nörolojik bir muayeneden geç eğer bir uyuşma veya sinirlerde bir sorun olduğunu düşünüyorsan. Baya basit bir şey zaten. Hem olasılıkları elersin, ona göre napıcağın belli olur.

Kıl için lazere git bence, işe yarıyor :D ayrıca evet, acıyor :D

7. Mitoz

Mitoz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Oyuncu dünyası yakışıklı adam kaynıyor. Ben sizin yerinizde olsam yüzümün ortasına kocaman bir ben koyardım bir gören bir daha unutamazdı ☺ yani yüzüm dört dörtlük olacak diye uğraşmayın ayırt edici bir özelliğiniz olsun yeter.

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. dalgarome

dalgarome Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    sanırım bu kilo almamla doğru orantılı bir takıntı bende :) takıcak yer arıyorum

9. alvel

alvel Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu-Öğrenci
    aha kaşlarım ve dudaklarım sizinkilerle aynı tıpatıp aynı hatta görünce bi an tırstım bunları kim çekti diye :D
    benim kaşlara güzel derler dolayısıyla sizinkilerde güzel görünüyordur simetrik olmasına gerek yok:) dudaklarda arada köfte dudaklı diyen oluyor ama ince olmasından iyidir

10. RKO1907

RKO1907 Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    38
    Benimkiside asitmerik. Şekil olarak buna benziyor, tabi bu kadar kalın değil hatta kalında değil benimkisi göze batmıyor o yüzden:

Sayfayı Paylaş