Artık gözümü kararttım ve başlıyorum

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Yusuf Gezen tarafından 14 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Yusuf Gezen

Yusuf Gezen Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Kısa kollu t shirt bile giyemiyorum zayıf olduğum için. Yaş 19, 1.84 boy 63 kilo. Çok fazla kaslı olmak istemiyorum. Örnek bi resim atıyorum, şimdilik hedefim bu.

3563463463.jpg

İstediğim vücut şekli böyle. Ne çok fazla ne çok az. Yalnız benim beslenmeyle sorunlarım var, o da şöyle. Üniversite okuyorum. E her gün tavuk göğsü vs. yiyemem. Sabah kahvaltılarında 3-4 yumurta yiyemem. Ama okul açılana kadar 1 ay vaktim var ve bu 1 ayı boş geçirmek istemiyorum. Evde ya da spor salonunda çalışcam (resimdeki spor salonu ayrıca ücretsiz) Bu bir ay boyunca bu salona gidebilirim. Ya da evde işte dediğim gibi. Size sormak isterim tabii ama siz de spor salonu diyeceksiniz normal olarak :)

Sizden istediğimse basit bi beslenme programı. Beslenme programında çok ince detaylara inmesem (150 gr tavuk göğsü şu kadar kalori gibi) böyle bi vücuda sahip olabilir miyim? Yoksa illa her şeyi ince mi düşünmem lazım. Dediğim gibi üniversitedeyim, okula gidiyorum. Dikkat ederim yediğime içtiğime tabii ki ama öyle çok fazla olabileceğini sanmıyorum. Çok iyi bi vücut da istemediğimi düşünürsek fotoğraftaki arkadaş gibi olabilir miyim beslenme olayını çok çok iyi yapmazsam?

2. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    evdemi kalacaksin yurttami? hangi okulu kazandin?

kilo almak icin yemelisin. kas yapabilmek icinde agirlik kaldirmalisin. ama sen beslenemem diyorsun. bir ayda da birsey yapamazsin. madem kafana koydun,çözüm ureteceksin.

mesela yurtta yumurta haslayabilirsin. havalar sogudugu icin yumurtalar bozulmazda.disarda saklayabilirsin. fiyatida uygundur. makarna her ogrencinin temel besin maddesi.pisirmeside kolay,ucuzda. mesela unilerden 1,75tl ye yemek yeniyor. 2 kere ye o yemegi. dumbell al ve calis ;)

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

3. Yusuf Gezen

Yusuf Gezen Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    eve çıktım bu yıl, 2. yılım Kırıkkale üniversitesi.

okul açılınca spor salonuna başlıyorum zaten. Başlayana kadar ne yapayım dedim yani evde mi spor salonunda mı. şu an evde de dumbell var 2 tane. şimdilik çalışıyorum. tek sorunum beslenme açıkçası. Teşekkür ederim bu arada önerilerin için :)

Son düzenleme: 14 Ağustos 2014

Sayfayı Paylaş