Artık Başlamam Gerek!! Tavsiye Lazım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve manna tarafından 21 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. manna

manna Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    merhaba arkadaşlar, abiler bugün lys sinavi bitti artık bu yola baş koyuyorum
    yaş=19
    boy=182
    kilo=72
    bundan 1 sene evvel spor salonuna yazıldım. 3 ay boyunca salonda calıştım. 3 ayda biraz toparlamama yardımcı oldu. Fakat bu lanet sınav yüzünden bırakmak zorunda kaldım. Şimdi bu işe başlayıp adam akıllı yapmak istiyorum. Spor salonuna başlamadan önce şınav falan cekemiyordum. biraz yağlıydım.
    Fakat salondan sonra artık 30-40 sınav elmas sınavı vs, bircok hareketi zorlanmadan yapabiliyorum. Şu an yine biraz yağlıyım. Benim amacım bir yandan yağ yakıp öte yandan kas kazanmak. Bu ne kadar mümkün ? ayrıca eve ne gibi aletler almam gerek ? Toz falan kullanmadım kullanmayıda düşünmüyorum. Ve vücuttaki bu yağı nasıl kolayca eritebilirim. ?
    Tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler :)

2. Alpay

Alpay Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Kardio + düzgün bir beslenme programıyla yağları kolay yakarsın zaten kilon fazla değil.

Aynı anda yağ yakıp kas kazanmak elbette mümkün.

Önceden 3 aylık spor deneyiminin olması sana büyük avantaj :)

Evde çalışmak için ayarlanabilir dambıll yeterli olabilir. Ama benim tavsiyem imkanın varsa dambıl , barbel , basit bir bench sehpası ve ağırlıklarıyla beraber alman olur.

3. manna

manna Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Fakat gun içerisinde hem kardiyo hem antrenman uygun olur mu ? Olursa nasıl bir yol izlemeliyim?

Sayfayı Paylaş