artık başlıyorum sabır sporuna

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve skajusz tarafından 20 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. skajusz

skajusz Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bir kaç tane konuda yardımınızı almıştım kurban bayramından sonra bodye baslayacaktım kaydımı yaptırdım

4 gun body building 2 günde thai boxing yapcam onceki konulardada belirttigim gibi yas 17 boy 1.92 kilo 83 ama vucutta ve yüzümde yağlanma var yani sağlıklı bir vücuda sahip değilim

birde sinirimi bozan dingil arkadaşlarimin söyledigine göre yağları eritmeden once yapılan body bir işe yaramıyormuş ? bunun aslı varmı gerçekten yani bodynin yanında koşu bandındada takılsam faydasını görmezmiyim? body building in yağ yakımına etkisi varmıdır?

bu arada hiçbir şekilde ilaç almayacağım ve 1.5 sene kadar yapmayı planlıyorum teşekkürler

2. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    bi koltuğa iki karpuz sığmaz iki sporu biarada yaparsan ikisindende bişey anlamazsın ya bady yap
    thai artık seçim senin

3. kaanmert

kaanmert Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    28
    tavsiyem vücudunu geliştir kendine tam güvenin geldiğinde istediğin spor dalina ek olarak başliyabilirsin şimdi 2 si birden bilemem senin kararin :)

4. ErcinTT

ErcinTT Yeni Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent

Önceden yağlı bir vücutla spora başlıyorsan biraz yağ yakman şart ki vücudun yağ ykmaya alışsın.

Bencede 1 spora önem vermelisin 2si baya farklı etki yaratabilir

5. judgementday

judgementday Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Bence ikisine de gitmende bi sakınca yok mesela ben eve ağırlık seti bide sehpa alıcam ve box a gidicem. Kavgada güçlü olmak için dövüş sporu şekilli bi vücut için de body şart. Bana kalsa salona gitme al ağırlığını kendin evde çalış az kilo çok tekrar dayanıklılık kazanırsın hem thai box için de iyi olur ama seçim senin.

6. ErcinTT

ErcinTT Yeni Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent

Kavga çok farklı birsey :) Sanırım yanlış yazmıssın şekilli bir vücut diye 50kg olsak çok define olsak dövücezmi yani :) :) bu işin şaka yanı tabiki

madem güçlü olmak istiyorsunuz o zaman StrongerMan'lerin uygulağı hareketleri uygulamanızı öneririm.

Sayfayı Paylaş